mages cloverUž se vám někdy stalo, že byste za hraní vaší oblíbené hry něco dostali? A teď nemáme na mysli syndrom karpálního tunelu, bolest zad nebo unavené oči.
Vzpomínáte na tu spoustu soutěží, které se před vánocemi okolo Orcs Must Die! Unchained pořádaly?
Gameforge ve čtvrtek vyhlásil vítěze vánoční soutěže Jingle Rift Battle a štěstí se opět usmálo na českého hráče. Arescz byl ten šťastlivec, kterého komunitní manažerka FaTeReLLa v přímém přenosu vylosovala a vyhrál parádní herní myš Roccat Kone Pure Optical Mouse. Prostě jen hrál hru a vyhrál věcnou cenu. Gratulace!

http://board.omd.gameforge.com/board3-news-announcements-and-guidelines/board8-news/2697-jingle-rift-battle-the-winners/

Znáte snad nějakého dalšího herního vydavatele, který by pro svou komunitu dělal tolik, co Gameforge okolo OMDU? A to si vemte, že je OMDU stále pouze v uzavřené betě. Buďte si jisti, že nás určitě čeká několik soutěží, ještě než hra vůbec vyjde.

Chcete také zkusit štěstí a zůčasnit se nějaké podobné soutěže, ale ještě nemáte svůj beta klíč do hry?
Protože součástí výhry v těchto vánočníh soutěžích byly i nějaké ty beta klíče, Ares slíbil, že jich pár poskytne i pro tento web. Dáme je dohromady s ostatními beta kódy ze železných zásob tohoto webu a již brzy se tu budou rozdávat! Proto sledujte náš web, odebírejte novinky, ať jste u toho mezi prvními! Kdo dřív příjde, ten dřív hraje :)

vítěz arescz

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru