Dlouho nevyšel žádný patch pro alfu Orcs Must Die! Unchained protože se to trochu zdrželo při implementaci do EU verze hry a při testování. Zatímco v Americe vycházely updaty jako na běžícím páse, v Evropě se to mírně zaseklo.
Takže nyní vyšly najednou 3 patche a dokonce byl oznámen datum vydání uzavřené bety!
Na uzavřenou betu se můžete těšit už 27.června!

A blížícímu se povýšení na betu předchází řada změn, které celou hru vylepšují a stanovují mantinely a určují pravidla, podle kterých se bude OMDU hrát v beta a pravděpodobně i v plné verzi.
Změn a novinek je opravdu hodně, opět si je můžete všechny prostudovat na adrese
http://board.omd.gameforge.com/board3-news-announcements-and-guidelines/board9-patch-notes/379-18-06-2014-version-10051-10053-10054/.
Nebudeme to tu všechno rozepisovat, vybereme jen ty nejpodstatnější novinky ve hře.

Všem hráčům byly opět vymazány dosavadní nahrané odměny a začalo se fungovat podle celkem přísných, ale pro všechny spravedlivých pravidel.
Přibyli 3 noví hrdinové, ale nejsou hned ze začátku přístupní. V základu od prvopočátku je hráčům dostupných jen 5 hratelných hrdinů a je k dispozici jen základní deck (inventář).
Hra se nyní celkově hraje naprosto jinak, než tomu bylo doposud (alespoň ze začátku na prvních levelech)! Změny se projevují hlavně v týmové taktice, kdy mají všichni omezený inventář i počet pastí, které lze položit od každého druhu. Je také dost znát lepší vybalancování herních principů a obecně je hra ještě více chytlavější a pohlcující než dříve („ještě jeden match a půjdu spát“:))
Postupem hrou a získáváním vyšších úrovní se odemyká nové vybavení inventáře, v podobě balíku kartiček, rozšiřují se počty použitelných slotů v decku a čím více máte odehraných matchmaking her (ty jediné levelují vaši postavu), tím více máte přístupných jednotek, weavers, glyphů a dalšího vybavení pro váš deck. V balíku kartiček, který získáte po odehraném matchi, naleznete nové vybavení, nové zbraně a pasti a když máte štěstí, tak i dostupného nového hrdinu.
Novinek je ohromné množství. V rychlosti uveďme jen, že jsou noví boti (lépe vybavenější, než většina nováčků), proběhly drobné úpravy na hrdinech i pastech, byly předabovány nové zvuky k postavám i hrdinům, přepracovaný Combo systém, přidán auto-sprint, přepracovaná tabulka statistik ve hře a mnoho dalšího…

Jednotlivým důležitým změnám a novinkám se budeme podrobněji věnovat v budoucích samostatných článcích a stránkách.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru