achievementDnes si ukážeme získání několika hůře dostupných achievementů ve hře Orcs Must Die!
Většina slabších achievementů, jako např. Ɖſœƿƿïη‘ Ţéη £æſǥé©®™ získáte dříve nebo později běžným hraním hry. Jsou tu ale také obtížnější, které už není tak jednoduché získat a pro jejich dosažení se určitě hodí inspirace.
Níže si tedy předvedeme, jak získat ty achievementy, které podle statistik získalo jen malé procento všech hráčů.

Ɠïƀlét Ştœſƕ!©®™
Tento achievement spočívá v rozmetání 200 orků na jedné mapě. Nejde o obyčejné zabití, ale o roztrhání orků na kusy. Provést se to dá několika způsoby, výbušniny jsou ale asi ta nejjednodušší a nejrychlejší možnost a zároveň máte příležitost odemknout achievement Ƥœώ! Ƥœώ!©®™

Deck the Halls
Ke splnění tohoto achievementu máte dovoleno použít jen Arrow Wall, zbraně a kouzla na mapě Hallway.

ŴҔæt æ Ɯéss!©®™ + ŴҔœ Ŵæηts Şœƕé?!©®™
O principech Kill streak jsme psali v předchozím článku. Nyní si ukážeme, jak zabít v jednom okamžiku velké množství orků.

ŴҔœ Ŵæηts Ƥæη¢ækés?©®™ + Ωǥſé ßïsqüé©®™
Následující video ukazuje 3v1. Zabití 50ti orků okovanou kládou (Who Wants Pancakes?) 40x Kill Streak (Who Wants Some?!) a vhození Obra do lávy (Ogre Bisque) pomocí Spring trap

Íη Ɣœüſ Ғæ¢é!©®™
Na mapě The Corner je ideální příležitost odemknout tento achievement, protože zde máme dostatek kyseliny, která postačí na zabití 100 orků.

Nœ Ţſæƿs ƒœſ ¥œü!©®™ + Ţüηηél Vïsïœη©®™
Tyto dva achievementy lze s trochou úsilí společně splnit na mapě Chokepoint. Jako pasti se totiž strážci ani dehet nepočítají. Autor videa si vystačil jen s Paladiny a několika zbraněmi.

£ïǥҔts Ωüt!©®™
Poslední achievement je také ten nejjednodušší a paradoxně ho získalo nejméně hráčů. Spočívá v zabití 20ti orků lustrem na jedné mapě. Vyberte si tedy level, kde je rozvěšeno hodně lustrů a směle do toho.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru