Otevřená beta Orcs Must Die! Unchained úspěšně odstartovala na konci března a snaží se motivovat hráče v hraní i náboru nových hráčů hned několika způsoby.

Firestarter skin pro Smolder

Získat tento skin pro ohnivou hrdinku Smolder je velice jednoduché. Prostě si zahrajte alespoň jednu hru OMDU mezi 29.3 a 14.4.2016 a tento set je váš.
firestarter smolder skin

Pozvěte kamarády a odměny získáte všichni

Tak jako ve většině ostatních her, tak i v OMDU funguje systém pozvánek, které jsou výhodné pro pozvané i pro náboráře. A odměny jsou lákavé:

Když pozvete alespoň 5 hráčů a oni si vytvoří účet a začnou hrát hru:

 • Za vašich 5 nových hráčů bude odměna 100 lebek a 50 Rift Embers.
 • Za vašich 5 hráčů, kteří se vypracují na 25. level, získáte 250 lebek a 150 Rift Embers.
 • Pokud váš první pozvaný kamarád dosáhne na 50. level, získáte 750 lebek.
 • Pokud váš druhý pozvaný kamarád dosáhne na 50. level, získáte 1000 lebek.
 • Pokud váš třetí pozvaný kamarád dosáhne na 50. level, získáte 1500 lebek.
 • Pokud váš čtvrtý pozvaný kamarád dosáhne na 50. level, získáte 1500 zlata.
 • Pokud i váš pátý pozvaný kamarád dosáhne na 50. level, získáte unikátní Blacksale skin pro Blackpaw (pokud Blackpawa mít nebudete, automaticky obdržíte i tohoto hrdinu)

blackscale skin blackpaw

Odměny pro pozvané:

 • Při registraci: 250 lebek a 100 Rift Embers
 • Při dosažení 25. levelu: 1000 lebek a 300 Rift Embers
 • Při dosažení 50. levelu: 600 zlata

Nelze pozvat dvakrát stejného kamaráda. Váš referral link pro pozvání kamarádů naleznete ve svém účtu na adrese http://en.omd.gameforge.com/account.html pod záložkou RECRUIT FRIENDS, kde si po kliknutí na „My Friends“ zobrazíte jejich pokrok.

Návod jak se registrovat a získat tyto bonusy

victoryDosáhnout na 50. level lze při intenzivním hraní po několika dnech, při poctivém hraní i do týdne.
Hra ovšem umí motivovat i jinak.
Jsou tu odměny za denní přihlášení, různorodé denní úkoly, dlouhodobé úkoly pro jednotlivé hrdiny nebo činnosti a po odehraných hrách i nějaké ty drobnosti včetně lebek i šance na padnutí některé truhlice. Váš herní profil získá povýšení za každé povýšení s hrdinou. Po úvodních tutoriálech většinou máte už lvl2 a pokud si alespoň jednou vyzkoušíte hrát za každého dostupného hrdinu z týdenní rotace Guest Heroes, bez problémů dosáhnete na lvl7. Opakovaným výběrem již hraných hrdinů si doplníte chybějící XP a lehce dosáhnete další úrovně vybraného hrdiny a váš herní profil se tak dostane přes 10. level třeba i první den hraní OMDU.

Jakmile bude váš herní profil za magickou hranicí 10. úrovně, siege matchmaking vás již nebude spojovat s úplnými nováčky, v siege co-op budete bojovat alespoň proti tří-hvězdičkovým botům a survival matchmaking vám přestane dohazovat ty nejjednodušší mapy. Matchmaking by vás měl vždy spojit se spoluhráči na podobných úrovních, jako je ta vaše.

Samozřejmě že i odměny za odehrané hry na vyšších levelech jsou nastaveny výše. Po dobře odehrané hře máte šanci získat dubovou truhlici, ukrývající obsah, který nelze nikde jinde sehnat, případně za hodně dobrý výkon ve hře vám může padnout i železná truhlice, která je jinak dostupná pouze za zlato! Proto si vždy před hrou dobře vybírejte vhodné role pro své hrdiny.

Pokud chcete získat hodně XP a rychle se levelovat, máte dvě možnosti: Nechte se pozvat do skupiny od kamaráda na vyšším levelu. Díky němu můžete spolu hrát například co-op proti pěti-hvězdičkovým botům a odměny za tyto hry jsou už ve vyšších hodnotách. Další možností je vybrat si survival mapu na vyšší úrovni (level 30 a výš). I za tyto hry je větší odměna, ale na jejich úspěšné zdolání zpravidla potřebujete mít to správné vybavení, pasti i spoluhráče.

CZ nebo SK spoluhráče najdete zde

pastickyJakmile se svým herním profilem dosáhnete úrovně 25, konečně dostanete i možnost zužitkovat materiály a díly, které vám dosud nečinně ležely v inventáři. Pasti pro survival lze nyní za pomoci potřebných materiálů upgradovat na další tier, zvýšit tím tak jejich účinek a možnost přidat první díl. Druhé vylepšení a další díly pro vaše pasti přichází na úrovni 50 a poslední třetí vylepšení a třetí díly namontujete, když váš profil dosáhne na 75.úroveň.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
 • OMD!U OMD!U
 • OMD!2 OMD!2
 • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
 • Od 24.5.2014 celkem : 26445
 • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru