V bojích v Orcs Must Die! Unchained mají hráči po upgradu warcampu na lvl 3. možnost vyslat supersilnou jednotku – bosse. Každý boss je odlišný svými vlastnostmi i schopnostmi a hodí se do jiné situace. Pojďme si je rozebrat!

Kapitán

CliffsideClash_GateBreakerPrvní boss, který automaticky vyjde po vylepšení vojenského tábora na 3. úroveň, se jmenuje Captain. Má slušné zdraví, průměrnou rychlost, útočí pouze na zavřené dveře a míří rovnou do trhliny. Bohužel nebyly konkrétní údaje o něm zveřejněny, takže vám nemůžu napsat jeho přesné zdraví, poškození, apod.

Bulgod – Obrněný Zlobr

Nejdříve vezmete zlobra, dáte mu těžké brnění, vylepšíte zbraň a vznikne vám toto monstrum. Je to hloupý, silný a odolný tank schopný zabít kohokoliv a kdekoliv. K dostání i s několika užitečnými schopnostmi: Nemůže být odhozen kvůli své velikosti, jedinou ranou dokáže omráčit své nepřátele a občas si rád bouchne do země, čímž deaktivuje pasti v okolí a vyhodí nepřátele do vzduchu. Zkrátka univerzální boss do všech situací.

Bulgod
Vlastnosti
Zdraví 2500
Rychlost 0,8
Dosah 1,3
Poškození za vteřinu 130
Ztráta bodů za průchod trhlinou 3

Orfum – Horský troll

orfum

Vlastnosti
Zdraví 4600
Rychlost 0,9
Dosah 1,3
Poškození za vteřinu 100
Ztráta bodů za průchod trhlinou 6
Regenerace* 2%

 Trollové se poprvé objevili v OMD! 2 a od té doby jsou známí jako nebezpeční nepřátelé. Střílíte do nich, necháte je projít po žhavých uhlících, necháte vedle nich vybouchnout sud naplněný výbušninami a oni stále jdou k trhlině. Jejich schopnost rychlé regenerace je dělá tak obávanými, že i vy budete doufat, aby nikdo z nepřátelského týmu nevypustil tyto obludy. Jenže horští trollové jsou ještě horší a mnohem obávanější než jejich příbuzní z bažin a z lesů. A co teprve, když proti vám jde ten nejsilnější horský troll, který navíc rád ničí barikády, má obrovskou regeneraci a nedá se odhodit?

*Neregenureje zdraví, pokud útočí nebo je na něj útočeno!

Urza – Pán ohně

Vlastnosti
Zdraví 4500
Rychlost 1
Dosah 1
Poškození za vteřinu 50
Ztráta bodů za průchod trhlinou 6

To, co vidíte, není naštvaná Smolder, ale pán ohně, se kterým jste se mohli potkat ve druhém díle OMD! v DLC Fire and Water. Protože je celý z ohně, veškeré ohnivé poškození redukuje na polovinu, nelze ho odhodit a po smrti se rozdělí na 4 malé kamikaze firelings.

Gaeadin – Pán země

Vlastnosti
Zdraví 3500
Rychlost 1
Dosah 1
Poškození za vteřinu 50
Ztráta bodů za průchod trhlinou 6

Gaeadin je silný nepřítel s nebezpečnými vlastnostmi – nelze ho omráčit, odhodit, zpomalit a po smrti se rozdělí na 2 zemní elementály. Navíc se každý zemní elementál po svém zničení rozdělí na 2 earthlings. Velmi nebezpečný!

Veyetality – Kyklop oživovatel

Vlastnosti
Zdraví 2500
Rychlost 1
Dosah 4
Poškození za vteřinu 25
Ztráta bodů za průchod trhlinou 4

Mnoho ras z hordy používá různé zbraně. Orkové mají kuše, gnollové zase granáty, ale kyklopové jsou výjimeční. S pomocí magie vytvářejí naváděné útoky, kterým je velmi obtížné se vyhnout. Veyetality je ještě lepší než jeho běžní druhové, neboť umí vzkřísit mrtvé a jako většinu bossů ho nelze odmrštit!

Tiklik – Léčitel

Vlastnosti
Zdraví 2000
Rychlost 1
Dosah 2,9
Poškození za vteřinu 18
Ztráta bodů za průchod trhlinou 4

Tiklik se zdá být malý a slabý, avšak má velmi skvělé schopnosti – umí vyléčit hráče ze svého týmu a také dokáže vysávat život z nepřátel, čímž se léčí, prostě ideální podpora.

Swiftyhooves

Vlastnosti
Zdraví 2200
Rychlost 2
Dosah 0,9
Poškození za vteřinu 75
Ztráta bodů za průchod trhlinou 6

Zničili jste nepřátelům jejich brány a zabili stráže? Tak to je čas na Swiftyhoovese! Nejenže je velmi rychlý a má dost zdraví, dokáže i přeskakovat barikády, takže se velmi snadno dostane až k trhlině.

Tak to jsou všichni bossové, se kterými se můžete v pvp setkat. V endless můžete narazit na Dredda a Sarge, avšak ani o nich nebyli žádné údaje zveřejněny. Na mapě Cliffside clash musíte získat tzv. neutral objectives a tím se vám odemkne možnost poslat bosse. A jako poslední, s čím se s vámi rozloučím, je malá rada pro obránce – Orfuma bijte stále a neustále!!

Bochnik

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru