Vývojáři Robot Entertainment přináší do Orcs Must Die! Unchained nový herní mód! Již vás nebaví stále stejné postupy v Survivalu nebo v Sabotage? Získali jste všechny truhlice na všech mapách za všechny hrdiny? Je tu Chaos Trials, zajímavá kombinace Survivalu a specifických podmínek z Weekly Challenge. Přidává dynamiku a znovuhratelnost pro každou mapu.
Každá Chaos Trial hra bude unikátní a jedinečná!

Chaos Trials odemyká speciální Chaos Key. Ten se vám příležitostně objeví v ostatních herních módech, případně ho získáte jako odměnu za denní přihlašování. Každý klíč má přiřazené úrovně obtížnosti od nejnižší Apprentice až po nejtěžší Rift Lord.

Principy OMDU jsou z většiny založeny na náhodném výběru a Chaos Trials toho jsou jasným důkazem. Každý klíč začíná na Tier 1, náhodně vybere mapu, přidá několik modifikátorů a pravidel, které mohou zvýhodňovat, ale častěji spíše znevýhodňovat okolnosti, ceny nebo chování mnoha prvků ve hře.
Pokud se vám tuto výzvu podaří vyhrát, získáte příslušnou truhlici a umístění v leaderboards, klíč se povýší na vyšší Tier, přidá další pravidla a zvýší obtížnost. Pokud výzvu nevyhrajete, přijdete o jeden ze tří životů, které každý klíč má, mapa ani modifikátory se nezmění a máte další šanci na úspěšné zdolání. Klíč zanikne, když po třech neúspěšných hrách přijdete o všechny životy, nebo ho dokončíte po dvanácti úspěšných hrách. Každý klíč svou sestavou pravidel a výběrem map bude unikátní a na jeho zdolání si můžete přizvat až dva spoluhráče do party, odměny získáte všichni.

Vývojáři připravují tento mód do dalšího patche, který bude snad už tento měsíc. Informace si můžete přečíst na jejich blogu. Konkrétní datum vydání ale neznáme. Stejně jako tomu bylo za časů alfy i bety, Robot Ent. stále opakují své obligátní „brzy“…

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru