Opravy a patche pro betu Orcs Must Die! Unchained vycházejí jako na běžícím páse. Jsou to teprve dva týdny od vydání posledního většího updatu a následuje další. Patch 10068 nepřináší sice tolik novinek, ale jistým způsobem jsou velmi zásadní.

Všechny podrobnosti jsou opět k dispozici na fóru board.omd.gameforge.com/board3-news-announcements-and-guidelines/board9-patch-notes/1329-version-10068, zde si rozebereme jen ty nejzajímavější.

beta-designersDashboard vás nyní upozorní zvukovým signálem, že pro vás našel matchmaking a na konci každého matche bude umožněno chatování i s protějším týmem a možnost přidání do přátel vybrané protivníky nebo spoluhráče.
Je konec starostem s odpojenými a afk spoluhráči. Odpojeného spoluhráče vám již nepřátelé opakovaně nezabijí a jeho leadership body a peníze se rovnoměrně rozdělí mezi zbylé hráče v teamu.
Páky otevírající a zavírající brány nyní potřebují místo 3 vteřin jen 2 na znovupoužití. Skákání (třeba přes nepřátelské pasti) vás nyní bude zpomalovat(!) a v nabídce nastavení videa si lze nastavovat více detailněji vizuální podobu hry.
Boti by měli být zase o malinko chytřejší, hlavně co se týče pohybu po mapě a umí se vyhýbat nepřátelským projektilům.
Jsou upraveny vlastnosti a účinky některých hrdinů a pasti typu Boulder chute nyní lze aktivovat mnohem snadněji, než v předchozích verzích.

Tyto změny by měly být podle dosavadních informací aplikovány ve čtvrtek 7.8.2014. Ovšem opět se vyskytuje ve hře známý problém s neposlušným matchmakingem, tak uvidíme, jestli kvůli tomu nebude patch pro Eu verzi hry zase o několik dní opožděn.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru