craft buttonVe hře Orcs Must Die! Unchained bylo ve verzi 2.6 přestaveno craftování (crafting). Craftování neboli vlastní vytváření herních kartiček bylo od verze 2.7 zdokonaleno a umožňuje (až na pár vyjímek jako jsou skiny a jiný unikátní obsah) vycraftit prakticky jakoukoli kartičku ve hře.
crafting01
Materiál pro craftování získáváte za odehrané hry, sbíráte ho po zabitých nepřátelích v survival hrách (specifický druh materiálů lze získat jen na určitých mapách), plníte denní i vedlejší úkoly a také ho nacházíte v truhlicích zakoupených v shopu nebo získaných po dobře odehrané hře.
crafting03
Pokud máte dostatek materiálu pro vycraftění určité kartičky, bude se vám v inventáři ve Workshopu přes náhled kartičky zobrazovat nápis Craft now. Pod záložkou Crafting se v detailu každé položky zobrazuje potřebný počet určitého materiálu pro její výrobu. Dostatečný počet požadovaných materiálů umožní kliknutí na tlačítko CRAFT, tím se vycraftěná kartička stane trvalou součástí vašeho inventáře.

Craftování je komlexní a zahrnuje nejen samotnou výrobu kartiček, ale i jejich postupné vylepšování (tiering) do survival her. Každou past můžete vylepšit celkem 3x, když se svým herním profilem dosáhnete na úrovně 25, 50 a 75. Dostanete se tak k výrazným vylepšením a odemykají se vám sloty pro dodatečné díly.
crafting04

Záplatování (tinkering) umožnuje vylepšování vašich pastí pro survival hry přidáváním dalších dodatečnýh dílů. Každá past má 3 sloty, které se odemkají postupným vylepšováním. Do každého slotu pasují specifické díly.

První slot pro Shock Zapper umožňuje namontovat resonator:
crafting06

Druhý slot pro Shock Zapper umožňuje namontovat pružinu:
crafting07

Třetí slot pro Shock Zapper umožňuje namontovat spoušť:
crafting09

Celkem je ve hře 11 různých typů dílů, které lze namontovat do vašich pastí. Tyto díly můžete vycraftovat nebo je najít v některé truhlici. Ovlivňujete s nimi chování pastí a co je bude spouštět. Pokud se rozhodnete pro změnu vlastností a nahradit již namontovaný díl za jiný, ten starý bude zničen.

Unchained Resonator navýší váš Unchained Meter vždy, když tato past zabije jednotku:
crafting10

Charging Spring snižuje čas potřebný na znovupoužití pasti:
crafting11

Heavy Pressure Plate zajistí, že past bude střílet jen po velkých jednotkách:
crafting12
V budoucnu přineseme podrobný přehled všech dostupných materiálů a jejich využití.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru