the_master_heros-97d302e4e414ceeecd3ed6e9f3114c0cZvelebování bety Orcs Must Die! Unchained směle pokračuje. Ve čtvrtek 24. července má pro Evropu vyjít patch s číslem 10064 a vedle kupy vylepšení přináší i dva nové hrdiny!
Spolu s novými hrdiny Sir Winston a Kobold King ve hře přibude 40 nových karet, čtyři nové skiny a první verze skartovačky, která rozemele vaše duplicitní karty na cucky a ty pak můžete vyměňovat za nové karty v obchodě.

Tato aktualizace by také měla zajistit funkčnost komunikačního centra a přidávání přátel. S tím se také do hry zavádí Team Matchmaking a vylepšení by měli zaznamenat i ty hráči, kteří se do hry připojují přes wi-fi. War Mage má nyní elektrické útoky a Hogarth mrazící.
Bohužel tento patch provází i vymazání všech nahraných a získaných odměn a povýšení. Předplatitelům se navrátí utracené zlato do původních hodnot a pokud budete poctivě hrát a budete získávat povýšení na vyšší úrovně, vaše dosud nahrané lebky se vám vrátí v podobě kompenzačních odměn. Minimálně ještě jedno takové mazání se musí v průběhu bety očekávat znovu. Mnozí to jistě statečně unesete, je to přeci proto, aby OMDU byla dokonalou hrou. Máte tak jedinečnou možnost si nanečisto nakoupit a otestovat všechny hrdiny a karty, abyste při vydání plné hry už věděli po čem sáhnout.

Všechny podrobnosti o chystaném updatu jsou jako vždy k nalezení ve fóru OMDU na adrese
http://board.omd.gameforge.com/board3-news-announcements-and-guidelines/board9-patch-notes/990-version-10064/

Z webu ign.com si vypůjčíme tuto skvělou infografiku, která sumarizuje všechny důležité novinky.

OMDU patch infografika

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26444
  • Dnes : 136
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru