Ahoj, jmenuji se Bochnik a budu vás informovat o novinkách ve světě OMD! Toto je můj úplně první článek a já doufám, že se Vám bude líbit.

EnEndlessUnchaineddless v OMD! Unchained byl poprvé spuštěn při patchi 2.3, který vyšel na začátku tohoto léta. Útočí na vás nekonečné vlny orků a vy se jim musíte ubránit. S ním byl spuštěn žebříček hráčů a jejich skóre a hráči se mohli konečně pochlubit svým výkonem. Mnoho hráčů selhalo už na 14. vlně, ale našli se i ti, kteří vydrželi dlouho a nahráli obrovské množství bodů. Kdo jsou tedy ti mistři, kteří k dnešnímu dni dokázali překonat mnoho těžkých vln oné hordy orků?

Evropa

Na žebříčku nejlepších vévodí pětice ve složení TimeMaster, Pitdereisern, xiFreeZe, NightFireN a Gawain77. Těmto hráčům se podařilo nahrát skóre necelých 246 milionů bodů a dosáhli taktéž v 24. vlny . 6.-7. místo obsadili B1tchfight a Wildboy, mají 81 milionů bodů, 8. je Xyrophan, má 77,5 milionů, na devátém místě se drží Zikh s 65 miliony a 10. místo obsadil OndrounCz, má téměř 30 milionů.

Amerika

Pojďme se podívat na rekordy z amerických serverů. 1.-5. místo obsadili Crecraft, Exhayle, Adlehyde, N8Dogg a RoyalFino. Ač poraženi na 21. vlně, vybojovali si neuvěřitelných 623 milionů bodů. 6. místo patří hráči kube, nahrál 609 milionů. Hned za ním na 7. místě je Sevy se 444 miliony, na 8. Nananea se 416 miliony. Osvaldo1337 se svými 367 miliony obsadil 9. místo  a Moltenik si vybojoval 329 milionů a stal se tak desátý.

Jak tedy získat takové množství bodů? Na to se můžete podívat zde!

Na amerických serverech hrající Nananea, kterou můžete znát z youtube (hrála hlavně OMD! 2), se rozhodla pokořit 120 milionů bodů. Ač nedosáhla očekávaného skóre, ona a její tým si určitě zaslouží pochvalu za dosažení 24. vlny a 100 milionů bodů. Z jejího videa se můžete přiučit, jak profesionálně vytvářet killboxy a dosáhnout tak většího skóre.
A co rekordy z druhé strany žebříčků? Na EU byl hráč Questema12 poražen již při třetí vlně (137 tisíc bodů) a na NA hráč Paylon poražen také na třetí vlně (126 tisíc bodů).

Sledujte, trénujte, zabíjejte a možná příště bude vaše jméno na listině těch nejlepších!

2 komentáře v “Endless rekordy a představení se”

  • Apin:

    Výborný článek a zároveň Tě tu vítám jako posilu redakce :)
    Když tak koukám do těch tabulek, tak je hodně Čechů na docela zajímavých pozicích. Tak už jsem rozeslal žádosti o přátelství a mám v plánu s vámi pokořit ty kašpary, kteří jsou dneska na vrcholu :)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru