Protože se vývojář Robot Entertainment rozhodl sdružit evropskou a americkou komunitu hry Orcs Must Die! Unchained do jedné velké rodiny, mnoho hráčů může trápit nejistota, co se stane s jejich evropským herním profilem u Gameforge, nahraným postupem a jak bude migrace probíhat.

Proto tu máme volně přeložený soupis nejčastějších otázek a odpovědí týkajících se právě této mimořádné události, který je na adrese http://board.omd.gameforge.com/index.php/Thread/6769-User-Migration-FAQ/ i několik dalších informací, které doposud vyplynuly z diskuzí:

Jak převedu svůj účet?

V úterý 21.3.2017 obdržíte na svůj e-mail, kterým jste se registrovali do EU verze hry, kód pro migraci profilu a instrukce.
Pokud ještě nemáte herní profil u Robot Entertainment, zaregistrujte si nový zde a získáte bonusové truhly a unikátní skin pro hrdinu Blackpaw (více informací v předchozím článku).
Jak přesunout váš účet se dozvíte v samostatném článku.
Tato procedura se týká všech evropských hráčů, kteří hrají Orcs Must Die! Unchained přes Gameforge, Gameforge Portal a Steam.

Zůstane mi uživatelské jméno?

Protože se všichni evropští hráči stěhují k již existující komunitě v Severní Americe, může se stát, že některá uživatelská jména budou zabraná. Pokud váš nickname nebude dostupný, musíte si zvolit jiný. Naštěstí jsou jména většiny českých uživatelů dosti specifická a mnozí anglicky hovořící je nedokážou ani správně napsat, natož vyslovit, obsazená uživatelská jména se tak budou týkat jen minima zdejších hráčů. Nicméně určitě na nic nečekejte a svůj nový herní profil u Robot Entertainment si založte co nejdříve. Rezervujete si tak pro sebe svůj nickname a získáte další výhody. Stáhněte si NA verzi klienta hry, nainstalujte OMDU a přihlašujte se pokud možno každý den pro denní odměny, které narozdíl od EU verze, zahrnují i zlato!

Budu si muset vytvořit nový účet pro hraní OMDU?

Budete potřebovat herní účet u Robot Entertainment. Kód, který obdržíte e-mailem bude obsahovat odkaz na průvodce nastavením na orcsmustdie.com, který vám pomůže vytvořit nový účet, pokud ho ještě nemáte.

Kdy se EU servery uzavřou?

Gameforge nechá své servery online do 14.3.2017. Od tohoto dne budou EU i NA servery celý týden vypnuté, aby se stihlo vše připravit na migraci uživatelů a aplikaci nového patche.

Budu mít do té doby přístup ke všem službám?

Technická podpora a diskuzní forum Gameforge zůstane aktivní do 30.5.2017. Registrace do Gameforge budou uzavřeny 21.3.2017.
Zde vyvstává otázka, jak to bude s aplikováním dalších patchů v budoucnu, které již budou v plné režii Robot Ent. a neznáme na ně odpověď. Kvůli časovému posunu se vydávání nových úterních patchů projeví až v úterý večer/v noci, případně až ve středu ráno. A nebo si v Robot Ent. vždy přivstanou, aby EU hráči nemuseli čekat. Jedna z těchto dvou variant bude správná, musíme se nechat překvapit.

Mohu přesunout svůj účet k Robot Ent. dříve?

Ne, migrace začne 21.3.2017. Účet na NA serverech si ale můžete vytvořit dříve a hrát OMDU od úplného začátku a využívat všech výhod, které EU verze hry nemá (směnu zlata za lebky, zlato v odměnách za denní přihlášení).

Co se stane s mým zlatem, jak to bude s převodem?

Všechno zlato, které jste nestihli utratit v OMDU u Gameforge, bude převedeno a přepočítáno na hodnoty zlata u Robot Ent. (1 GF zlaťák = 2,5 Robot zlaťáků).

Zůstanou mi nahrané postupy a zakoupené kartičky?

Ano, váš celý účet u Gameforge bude přesunut na Robot Ent. účet. Vše, co jste měli nahromaděno, jako třeba pasti, Consumables, strážci nebo Traits bude přidáno do vašeho účtu u Robot Ent. Také vám zůstanou hrdinové a skiny. Díly namontované v upgradovaných pastech se vám vrátí do inventáře, po přesunu si je budete muset znovu přidat do svých pastí. Bohužel kvůli vytváření nových profilů s možnými jinými jmény se nezachová seznam kontaktů a s tím zmizí i evropské Guildy, které bude nutné vytvořit znova. Každopádně Československý Guid [CZE] je na NA serverech již připraven a těší se na vaši účast   :)

Co když už mám založený účet u Robot Ent. a na něm nahraný nějaký postup?

Zachová se vám ten profil, který bude mít větší postup. Například pokud máte na Robot účtu level 7 a na Gameforge účtu Level 40, váš výsledný účet bude mít level 40. Dobrá zpráva je, že by se vám mělo zachovat zlato zde získané za denní přihlašování! Sloučí a sečtou se také všechny nahromaděné věci jako jsou lebky, díly, násobky pastí atd.

Budu moci hrát s hráči ze Severní Ameriky?

Ano. Všichni hráči Orcs Must Die! Unchained budou mít možnost přidat si do kontaktlistu kohokoli jak z EU, tak i z NA a společně hrát. Robot Entertainment chtějí mít jednotné sdružení všech hráčů obou kontinentů, jednotné fórum, jednotnou technickou podporu a hráč tak potřebuje jen jeden jediný účet pro všechny služby spojené s OMDU.

Ovlivní to odezvu a plynulost hry?

Robot Entertainment bude udržovat EU servery pro hru Orcs Must Die! Unchained, takže povětšinou bychom neměli zaznamenat rozdíl v plynulosti nebo odezvě, než jako máme nyní. Pokud ale matchmaking spojí nebo se do party sezvou hráči z různých kontinentů, mohou se projevovat malé lagy a delší odezvy v závislosti na poskytovateli a rychlosti vašeho internetového připojení.

Dostaneme nějakou náhradu?

Žádné kompenzace nebyly slíbeny, ačkoli budou týden vypnuté EU i NA servery. Veškeré zakoupené a získané věci se vám převedou, takže vývojáři nemají důvod cokoli nahrazovat.

Co nového přinese další patch?

To prozatím nikdo neví, žádné informace nebyly zveřejněny. Vyšly pouze prvotní informace o Premium Shoppe, což bude jakási verze Gib Storu, kterou si můžete pamatovat z počátků uzavřené bety a která, podle Insider Access, bude ale až v dalším updatu. Vzhledem k tomuto velikému sociálnímu sloučení můžeme spekulovat o odměnách za členství a aktivitu v Guildech nebo hraní s přáteli. Nic ale není oficiálně potvrzeno. Sledujte tento web, kde se to dozvíte jako první :)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru