S příchodem druhé fáze uzavřené bety Orcs Must Die! Unchained se změní nejen spousta věcí v samotné hře, ale skončí i možnost zakoupit Founder’s Pack, který je ve stávající podobě již od ranné alfa verze a tak uplně nereflektuje aktuální stav, v jakém se nachází hra.

Ačkoli bude Orcs Must Die! Unchained stále zdarma, vývoj a provoz serverů musí být nějak financován. K tomu mj. slouží i Founder’s Packy, kterými hráči získají nejen okamžitý přístup do uzavřené bety, ale i odemčené hrdiny a jejich unikátní skiny, herní zlato na utrácení v shopu, hodnost ve hře, předchozí dva díly OMD včetně všech DLC a v případě vyšších Founder’s Packů i další beta klíče pro kamarády,.

S příchodem druhé fáze uzavřené bety budou ukončeny i všechny tři Founder’s Packy a znemožněn jejich nákup. Máte posledních několik dní získat všechny výhody, které aktuální Founder’s Packy nabízejí!

Stávající Founder’s Packy lze ještě několik dní zakoupit na adrese http://en.omd.gameforge.com/shop.html

Pochopitelně, že následovníci současných Founder’s Packů se objeví i v budoucnu, nebudou ale již obsahovat unikátní skiny a hodnosti z první verze Founder’s Packu.
Také by měly být tři verze balíčků, obsahující spoustu zlata a unikátních záležitostí, které nikde jinde neseženete, ale neměly by obsahovat přístupy do beta verze hry!
Tyto balíčky budou určeny primárně pro ty, kteří již OMDU hrají a také půjde o časově omezenou nabídku!

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru