Gameforge pořádá další soutěž. Týká se všech VIP hráčů nebo obyčejných držitelů Alfa klíčů ke hře Orcs Must Die! Unchained. Hráčů OMDU je již opravdu velké množství, protože příležitostí získat kód do alfy bylo za poslední dobu skutečně mnoho (kdo to propásl, tak má prostě smůlu).
OMDU heroes on tour
O co se soutěží? O víkendový výlet do Německa do centrály evropské pobočky Gameforge ve městě Karlsruhe (26. – 27. července). Podíváte se do zákulisí OMDU, seznámíte se s lidmi, kteří mají na starost evropskou verzi OMDU a je pro vás připraven zajímavý program. Cestu, ubytování i stravu vám samozřejmě Gameforge platí!

Soutěž probíhá od 18.6.2014 do 23.6.2014 a zúčastnit se jí mohou velice jednoduše všichni aktivní hráči starší 18. let s bydlištěm v EU. Stačí, když ze svého e-mailu, na který máte aktivovanou hru OMDU, zašlete e-mail na adresu contest(at)orcsmustdieunchained.eu se svým nickem a během toho týdne si alespoň jednou zahrajete OMDU.
To je vše. Na konci soutěže se vylosuje 8 výherců, kteří si v půlce prázdnin udělají výlet do Gameforge :)
Kompletní podmínky a všechny další detaily o soutěži se dočtete na fóru
http://board.omd.gameforge.com/board3-news-announcements-and-guidelines/board8-news/363-heroes-on-tour––-win-a-weekend-with-the-orcs/

Takže, kdo do toho jde? Příležitost podívat se k vydavateli OMDU se jen tak nenaskytne!

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru