Hru Orcs Must Die!2 hrají statisíce hráčů po celém světě. co-op
Každý si chce vyzkoušet co-op hraní s kamarádem, ale často narazí na problém s nedostatkem přátel, nebo častěji na jazykové bariéry, protože ne každý hráč dokonale ovládá angličtinu, která se používá jako univerzální jazyk pro všechny multiplayer online hry.
A protože jsme jediná česká fanstránka, tak se budeme soustředit na hledání CZ nebo SK spoluhráčů, kterých je jako šafránu. Uvidíte sami, že stačí málo a naleznete méně či více zkušené spoluhráče, se kterými nebudete mít problém se ve svém mateřském jazyce domluvit na způsobu hraní a strategii, zvyšovat komba, stoupat v žebříčku bodování, nasbírat nějaké ty lebky a třeba i odemknout nové achievementy.

TIP: Spoluhráče do Orcs Must Die! Unchained najdete zde

V současné době existuje několik způsobů, jak ve virtuálním prostoru najít svého českého nebo slovenského spoluhráče pro co-op multiplayer hraní:

  • Prvním z nich je na samotném Steamu, kde se stačí přidat do skupiny OMD2 [CZ] (http://steamcommunity.com/groups/omd2cz) kde je aktuálně necelá stovka členů, se kterými byste se měli domluvit a kteří také hledají spoluhráče.
  • Druhý poměrně efektivní, ale méně známý a využívaný způsob je pomocí Orcs Must Die 2! co-op player finder na stránce http://www.robotentertainmentfans.com/orcs-must-die-2/co-op-search/. Kde si můžete hezky vyfiltrovat a najít spoluhráče podle nejrůznějších kritérií. Filtrovat se dá podle země, preferovaného času hraní, herních zkušeností, herního charakteru, typu hry i jestli má dotyčný mikrofon nebo ne. Bohužel z českých nebo slovenských hráčů jsou zde aktuálně zaregistrovaní pouze 3 uživatelé. O nových hráčích v tomto seznamu také informují na twitteru (https://twitter.com/Orcs2_CoOp).
  • Tím třetím způsobem je zanechat vzkaz v naší nově zřízené návštěvní knize. Napište nějaké stručné info jak vás na Steamu ostatní najdou, kdy jste k zastižení, jaký režim chcete hrát, případně jaké máte zkušenosti. Věříme, že tato funkce bude užitečná a pomůže vám najít ty správné spoluhráče a užít si spousty zábavy.
  • No a nakonec se zkuste také podívat do přátel vašich spoluhráčů, se kterými už jste někdy hráli, nebo kteří právě hrají hru. Nemusíte narazit přímo na CZ nebo SK spoluhráče, ale zvyšuje se šance, že s někým můžete nalézt společnou řeč. Když už ani to ne, tak alespoň velmi pravděpodobně najdete někoho z Evropy, což určitě oceníte kvalitou připojení. Přeci jen internetové spojení přes oceán často zlobí.

Tip: Spoluhráče pro hraní Orcs Must Die! Unchained najdete zde

5 komentářů v “Hledáte co-op spoluhráče?”

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26447
  • Dnes : 33
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru