blackpaw-icoBlackpaw byl jedním z mnoha mláďat z velkého vrhu, které se narodili za úplňku. Gnollové takto narozená mláďata označují jako „Duchem posedlá“ – jsou tedy odsouzena k brzké smrti, kdy si je předci vezmou k sobě do Věčných lovišť. Blackpaw vzdoroval svému osudu a přežil tradičně kruté dětství, aby se v dospělosti stal jedním z nejúčinnějších Unchained zabijáků.

Blackpaw ukázal svou sílu již v útlém věku, kdy při kojení zabil své sourozence. Byl tedy rychle odebrán matce a přísně trénován na lovce, což dokazuje jeho síla a lstivost. Při jeho první výpravě do tábora Řádu se mu podařilo za méně než 5 sekund roztrhat pět elfích lučištníků, oslabil obranu a pročistil cestu velké hordě orků.

Když byl starší, svoji „posedlost duchem“ označoval za přednost. Prohlašoval, že je příliš silný na to, aby si ho jeho předkové vzali do Věčných lovišť a že on vezme své předky zpět do našeho světa, aby mu mohli sloužit. Hrdinové Unchained, kteří bojují po boku Blackpawa občas mluví o tom, že po jeho boku vídají přízračné postavy, zuřivé lovce, které trhají nepřátele na kusy.

Blackpaw

Pasivní schopnost: LEAPblackpaw
Dvojitý skok s mohutným doskokem před sebe

Hlavní útok: CLAW
Útok na blízko, máchá před sebou svými drápy

Sekundární útok: BITE
Pokouše nepřítele před sebou a částečně se tím i vyléčí

Primární schopnost: SIC’EM
Vyvolá dva duchy Gnollů, kteří bojují po jeho boku

Sekundární schopnost: IGNORE PAIN
Dočasně posiluje brnění všech Gnollů ve své blízkosti (i svých duchů)

blackpaw

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26444
  • Dnes : 137
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru