V úterý 21.3. večer začal vydavatel Gameforge rozesílat migrační kódy všem evropským hráčům, aby si mohli přesunout svůj EU herní účet hry Orcs Must Die! Unchained k vývojáři Robot Entertainment. Informace o přesunu zde.

  • Pokud máte svoji e-mailovou adresu u seznam.cz, tento e-mail vám dorazil do složky Hromadné (newsletters).
    Zde kliknete na zelené tlačítko Transfer account now
  • Na následující stránce kliknete na položku I HAVE A CODE
  • Jak jsme vás již informovali s dostatečným předstihem, pokud jste si vytvořili herní účet u Robot Entertainment přes referenční link, získáte bonusové truhlice a skin pro Blackpawa. Pokud ne, před vámi je možnost vytvořit si nový účet, ale bez bonusových odměn. Pokud nechcete přijít o bonusové truhly a skin, registrujte si svůj americký herní účet přes tento referenční link. Vytvořte si účet a následně se hned odhlašte, aby se předešlo případným problémům s přenosem vašeho EU profilu na váš nově vytvořený NA profil. Proces přesunu vašeho EU profilu zahájíte kliknutím na ROBOT ENTERTAINMENT ACCOUNT HOLDERS.
  • Následující stránka po vás bude chtít přihlášení k vašemu novému hernímu účtu a zadání migračního klíče, který jste obdrželi v e-mailu od Gameforge. Dejte pozor, ať tento kód nevykopírujete (CTRL+C, CTRL+V)  i s mezerou na konci!

A to je vše. Pokud jste udělali vše správně, celý váš herní EU profil od Gameforge je nyní přesunutý k vývojáři Robot Ent.

Jestli jste dosud neobdrželi e-mail s migračním kódem, podívejte se do složky Spam, pokud ani tam není, kontaktujte technickou podporu Gameforge http://support.omd.gameforge.com/
Pokud jste svůj kód obdrželi, ale během přesunu vašeho profilu se vyskytl nějaký problém, nebo se vám nepřesunulo všechno, kontaktuje technickou podporu Robot Ent. https://support.robotentertainment.com

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru