beta key trinketZískat klíč do uzavřené bety Orcs Must Die! Unchained nebylo v dřívějších verzích hry zase až tak jednoduché a proto jsme tu měli hodně soutěží a upozorňovali vás na nejrůznější Giveaways na některých herních webech a magazínech.
Nyní by se mohlo zdát, že bude situace lepší, ale vývojář Robot Entertainment s evropským vydavatelem Gameforge ještě nedělají hře žádné velké promo a v rámci uzavřené bety záměrně udržují hráčskou komunitu malou a prozatím ne tolik veřejně přístupnou hned z několika dobrých důvodů…
Ale poptávka po klíčích je stále vysoká a téměř každý den se na oficiálním fóru někdo dožaduje beta klíče.

Beta klíče již nepotřebujete! Hra je již volně přístupná všem!

Pokud ještě nehrajete OMDU a toužíte si tuto skvělou hru vyzkoušet ještě před tím, než bude v roce 2016 s velkou pompézností povýšena do otevřené bety, tak máte hned několik možností.

Evropští hráči jako první musí mít založený svůj herní účet na orcsmustdie.com.
Zde se pod záložkou Keys & Coupons nachází políčko pro zadávání aktivačního klíče a odemknutí hry.

Jak tedy získám svůj klíč do bety Orcs Must Die! Unchained?

  • gameforge-logoMůžete na to jít pasivně a čekat, až vám sám Gameforge pošle klíč e-mailem na základě registrace vašeho herního profilu. To ale nějaký čas trvá. Postupně se dočkají všichni, kdo se registrovali, jen to není okamžité a několik týdnů až měsíců můžete čekat na tu správnou příležitost. Obecně platí, že čím dříve se zaregistrujete, tím dříve vám klíč pošlou. Také fanouškům facebookové stránky OMDGameEU jsou nepravidelně rozesílány beta klíče.
  • icon-twitchDalší možností je být ve správný čas na správném místě. Beta klíče se zobrazují v oficiálním streamu na adrese http://www.twitch.tv/OrcsMustDieEU. Každý měsíc je předem stanovený rozvrh vysílacích časů. Pokud se zrovna vysílá, tak se ve spodní části obrazu každé 3 minuty objeví nový aktivační kód. Pokud budete dostatečně rychlí a stihnete tento kód aktivovat jako první, přístup do hry je váš. Jenže poslední dobou bývá o klíče nebývalý zájem, tak se může stát, že vás někdo předběhne. Budete tedy muset čekat na další zobrazení kódu a nebo si pustit starší záznamy streamů a zkoušet kódy zobrazované zde. Gameforge tvrdí, že ne všechny klíče zobrazované ve starších streamech jsou využité, tak třeba budete mít štěstí (odezvy od nově příchozích hráčů toto potvrzují).
  • omditempaket_3Můžete podpořit vývoj hry a koupit si některý z nových bundlů, který vám zajistí nejen okamžitý přístup do bety OMDU, ale i trvalé vlastnictví vybraných hrdinů i jejich unikátních skinů a nějaké to herní zlato na váš účet. Orcs Must Die! Unchained bude free-to-play, nicméně vývoj a provoz serverů musí být nějak financován. Toto je skvělá příležitost, jak mohou hráči podpořit skvělou hru, získat svoje oblíbené hrdiny natrvalo a nebýt odkázáni na týdenní rotace hrdinů.
  • light orc-icoSledujte náš web. V informačním Twitter okénku zde na webu v pravém sloupci dole se zobrazují nejaktuálnější informace ze světa OMD. Čas od času se tam objeví soubor několika beta klíčů pro nejrychlejší, upozornění na časy oficiálních streamů a mnoho dalších užitečných informací, které vám mohou pomoci k získání vašeho klíče…

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru