OMDU-closed-betaZdálo se, že patch 2.7 pro Orcs Must Die! Unchained bude tím posledním před otevřenou betou, ale na Release Roadmap se před několika dny mezi 2.7 a Open beta vsunul ještě jeden nový sloupec s označením Patch 2.8. Okolo toho se čile diskutuje a můžeme z toho vyvodit několik zajímavostí.

Patch 2.7 skutečně nebude tím posledním v uzavřené betě. Během testování verze 2.7 hráči narazili na několik drobností, které je potřeba odladit ještě v uzavřené betě a které by měly být vyřešené před otevřenou betou.

Pesimisté budou zklamaní dalším protahováním, optimisté mají poslední větší příležitost výrazněji ovlivnit podobu hry! Hra Orcs Must Die! Unchained je totiž vyvíjena podle odezvy hráčů testerů, vývojáři Robot Entertainment důkladně naslouchají požadavkům a připomínkám, kterých za celou dobu vývoje obdržely tisíce a podle nich se snaží vypilovat hru tak, aby vyhovovala všem. Dá se říci, že s každým novým patchem to je úplně nová hra. Je velice zajímavé být u toho a sledovat, jak se hra rozvíjí a zdokonaluje.

Okolo nového patche se rozvířila diskuze, ze které si můžeme odvodit několik zajímavých informací. Jak bylo avizováno již na začátku, každý nový patch v uzavřené betě s sebou mj. přinese i kompletní mazání nahraných odměn a postupů. Vývojáři sami připouští, že beta testování čeká alespoň ještě jedno mazání. Již teď je potvrzeno přímo do Gameforge, že tento patch ale nebude zahrnovat to poslední mazání. Takže můžeme očekávat další mazání při přechodu na otevřenou betu.
Dejme vývojářům šanci udělat pořádnou hru!

steamIcon150x150Nový patch OMDU ospravedlňuje také Steam podpora. Gameforge slibuje pokus o bezproblémový a kompletní přenos herních profilů i se všemi fondy hráčů. Nicméně zatím jsou teprve u pročítání návodu pro vývojáře. Další podrobnosti očekávejme v brzké době.
Existence otevřené bety OMDU na Steamu bude znamenat raketový růst nových hráčů včetně naprosté většiny majitelů prvních dvou dílů. Spojení se Steamem je jedna z nejlepších věcí, která otevřenou betu OMDU potká a může to znamenat urychlení slibů o otevřené betě v první polovině roku 2016.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru