Testování bety Orcs Must Die! Unchained dostane další metu. Od příštího týdne se bude dít něco, co jste možná ještě u žádné jiné hry ve fázi beta testu nezažili. OMDU bude možné hrát jen ve vymezených časech.

cygnus_2_bVydavatel Gameforge si tak chce otestovat pár specialit před vydáním otevřené bety. Ve středu 11.11.2015 proběhne běžná údržba, kdy budou servery hry nedostupné a zůstanou nedostupné až do následujícího dne, kdy FaTeReLLa svým tradičním streamem znovu otevře servery a zpřístupní hru všem ostatním hráčům. Poté ale budou vymezené časy, kdy bude možné hru hrát! Hra bude přístupná vždy od čtvrtka do neděle od 19:00 do půlnoci SEČ.

Gameforge i vývojář Robot Ent. pro to mají dva hlavní důvody:

  • otaznik-random-blankBlíží se otevřená beta a je potřeba se zaměřit na specifické oblasti testování, které budou hráčům zobrazovány v Dashboardu. Tyto specifické testy se budou měnit každý týden nebo dle potřeby i častěji podle toho, na co se chtějí autoři právě soustředit.
  • Slibují si od toho také větší odezvu od hráčů-beta testerů. V jeden okamžik se sejde zdravé jádro komunity a vyzkouší určitou oblast testu. Do skončení tohoto omezeného testování bude v oficiální diskuzi znovuotevřeno forum pro hlášení chyb a bugů (tuto funkcionalitu přebrala Technická podpora).

http://board.omd.gameforge.com/board3-news-announcements-and-guidelines/board8-news/3804-producer-note-4/#post20076
Je to částečně omezující skutečnost, která nicméně dovolí vyzkoušet některé principy a události, které ve hře v reálném provozu prozatím nenastaly (zátěžový test mnoha hráčů online v jeden okamžik, simulace různých událostí atd).
Vymezené herní časy budou trvat do skončení tohoto mimořádného testování pravděpodobně několik týdnů, maximálně však do vydání patche 2.6. Vše je to proto, aby byla hra dokonale odladěná a otestovaná a mohla být příští rok bez problémů povýšena na otevřenou betu.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru