Trap_Floor_Scorcher-pruhlednyKdy se dočkáme 2. fáze uzavřené bety Orcs Must Die! Unchained? Podle informací vydaných koncem minulého roku, by jsme v těchto dnech měli zrovna stahovat patch do hry a upgradovat na druhou fázi.
Nic se ale neděje a vývojáři o odkladu taktně mlčí. Nejspíše asi ještě nemají dost rozehřátý Floor scorcher a stlučené všechny barikády :)
Pravděpodobně to ale bude tím, že si vývojáři v Robot Entertainment s novou mapou vzali příliš velké sousto a teď se jim nedaří dodržovat stanovené termíny. Ona zcela nová mapa není z vývojářského hlediska nic jednoduchého. Největším problémem je vždy doladit všechny materiálové a kolizní prvky. Vzpomeňte na mapu The Highlands, která byla vlastně na úplně prvních konceptech a obrázcích ze hry a ještě ani dnes není dokonale odladěná a bez bugů…

Takže kdy se tedy dočkáme?

První šťastlivci si budou novou mapu a všechny novinky druhé fáze vyzkoušet od 6.3 do 8.3.2015 v americkém Bostonu na PAX East, kde budou zaměstnanci Robot Entertainment i Gameforge presentovat tuto hru.

Pokud je na vás USA příliš daleko, zkuste to následující týden v Katowicích v Polsku na EMI od 12.3. do 15.3.2015, kam zaměstnanci Gameforge také přivezou tuto hru a budou připraveni zodpovědět jakoukoli otázku.

Po těchto dvou událostech se už dočkáme i my ostatní hráči na konci března. Konkrétní datum ale není oficiálně oznámen. Doufejme jen tedy, že to vydavatel Gameforge stihne co nejdříve.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru