bionka_ka-header
Patch 1.2 do bety Orcs Must Die! Unchained vrátil Bloodspika a s následující patchem 1.3 přichází i jeho velká máma Bionka dříve známá jako Ball and Chain.

icon-ballandchainS Bionkou jste se vůbec poprvé setkali v DLC Family Ties pro druhý díl OMD. Jako hratelná hrdinka se chvíli objevila v Orcs Must Die! Unchained v ranných verzích hry, kde byla spíše jen na zkoušku a dlouho se tu neohřála. Nyní již ale přichází natrvalo a bude to další útočný hrdina frakce Unchained.

bionka-passivePasivní schopnost: Orc Momma
Urychluje regeneraci zdraví úměrně podle množství spojeneckých jednotek v její blízkosti.
Bionka je stejně jako Bloodspike navržena tak, aby byla nejefektivnější v blízkosti svých jednotek. Každá jednotka dosahem své leadership aury zvyšuje její regeneraci zdraví o 20%. Pokud tedy bude obklopena velkou hordou jednotek, regenerace jejího zdraví bude impozantní. Její základní regenerace zdraví je značně snížena oproti ostatním hrdinům, tato její pasivní schopnost ji ale dává velkou výhodu a dělá ji nejsilnější v okamžiku, kdy doprovází své „děti“.

bionka-primaryPrimární útok: Mace to Face
Širokým rozmachem svého cepu s ostnatou koulí způsobuje silové poškození na blízko.
Mace to Face ubližuje všem nepřátelům v jejím dosahu. Bionky primární útok je velice účinný a způsobuje nejvíce poškození ze všech primárních útoků současných hrdinů ve hře.

bionka-secondarySekundární útok: Slam it Down
Mohutné praštění jejím cepem s ostnatou koulí, které způsobuje veliké poškození.
Tímto útokem zasáhne malý prostor před sebou (přibližně o velikosti jednoho políčka pro past) a všem nepřátelům v této oblasti výrazně ublíží. Při správném načasování lze s tímto útokem zasáhnout i pohybující se nepřátele.

bionka-q-abilityQ schopnost: Bionka Bounce
Bionka vyskočí a dupne na zem a všichni nepřátele v blízkosti nadskočí do vzduchu.
Tato schopnost slouží především pro udržení nepřátel na místě, čímž dává prostor a více času pro cílené útoky ostatních hrdinů jako Bloodspike nebo Midnight případně v obraně pro delší setrvání nepřátel v killboxu.
Třetí vlákno Weaver poskytuje další vylepšení této schopnosti jako je ublížení při dopadu na zem a nebo vypínání pastí.

bionka-e-abilityE schopnost: Beat Dem Back
Bionka svým cepem udeří a odhodí nepřátele na velkou vzdálenost.
Pokud budete někdy bojovat proti této hrdince, dávejte si dobrý pozor, co máte za sebou. Bionka touto schopností nejen způsobuje masivní poškození, ale odhazuje nepřátele do velké dáli.
Ideální na odhazování nepřátel z mapy.

bionka-shiftShift schopnost: Sing an March
Bionka spotřebovává manu a zpívá ukolébavku, kterou snižuje způsobované poškození spojeneckým jednotkám v její blízkosti. Pokud některá jednotka v dosahu písničky zemře, Bionce to ublíží.
Bionka svým jednotkám zpívá zábavnou ukolébavku, díky které dává zapomenout na útrapy spojené s trnitou cestou do nepřátelského tábora. Snižuje svým jednotkám poškození způsobované ze všech zdrojů. Pokud ale během tohoto zpěvu některá jednotka zemře, Bionka bude natolik zarmoucena, že jí to samotné ublíží. Naštěstí tato schopnost může být kdykoli zapínána a vypínána podle potřeby.

Unikátní: Orcish Field Promotion Glyph
Povýší 5 orků, kteří projdou přes tento glyph. Light orkové jsou povýšeni na Medium orky, Medium Orkové na Heavy orky. Glyph expiruje po dvaceti povýšení.

bionka weavers

BallNChainBuffOrc-1024x576

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru