otazkyZase ten zlobivý matchmaking… Setkal se s tím snad každý hráč, který má v betě Orcs Must Die! Unchained svůj herní profil alespoň na desáté úrovni. Nekonečné čekání na PvP zápas, protože matchmaking v současné verzi hry není úplně dokonalý a kritéria pro spojení deseti hráčů s levelem 10+ se pohybují v mnohdy nesplnitelných limitech. Všichni tak hrají pouze co-op proti botům, protože se jim nechce čekat neurčitě dlouho…

Vývojáři o tomto problému ví a pracují na nápravě, kterou by mohl přinést další patch. Není to o tom, že by OMDU hrálo málo hráčů, matchmaking je nyní prostě rozbitý, protože je od verze 2.0 také zcela přepracovaný a potýká se s porodními bolestmi. Betaverze hry je tu od toho, aby se všechny tyto problémy odchytaly a vyřešily.

midnight_4_aProto na oficiálním evropském diskuzním fóru můžete hlasovat v anketě, kdy je pro vás nejvhodnější doba na vyhledávání PvP zápasu. A podle hlasování ostatních hráčů se přizpůsobit a vyhledávat multiplayer v časech, pro který hlasovalo nejvíce hráčů, protože v tuto dobu je skutečně největší šance na co nejrychlejší spojení deseti hráčů.

A jaké výsledky tedy anketa přinesla?

blackpaw_2_aNejkratší čekací čas máte šanci chytit o víkendových podvečerních hodinách. Nejlépe v sobotu mezi 18. až 20. hodinou – pro které hlasovalo jednoznačně nejvíce hráčů. Další naděje máte ve stejný čas od pondělí do pátku. To jsou časy, ve kterých máte největší šanci, že se nejrychleji potkáte s adekvátními spoluhráči i protivníky. V ostatních časech si můžete na spojení počkat třeba i více jak 10minut.

Pak je tu také možnost neustále rozšiřovat svůj seznam přátel a domlouvat se a zvát se individuálně mezi sebou. Přidejte si české a slovenské hráče. Vetšina z nás jsou v této hře již veteráni a můžeme novým hráčům v mnohém pomoci i poradit ;)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru