mapaInsider Access #61 zase přinesl opravdu zajímavé informace o chystaných novinkách v betě Orcs Must Die! Unchained a tentokrát jistě mile potěší všechny příznivce prvních dvou dílů OMD, protože nyní se tvůrci v Robot Entertainment opravdu vyřádili.
Patch 2.6 tu bude za necelý týden a máme tu první informace o připravovaných novotách do OMDU.
Tím hlavním tahákem je zcela nová mapa pro Endless mód. Příznačně se jmenuje Surrounded a dává poprvé skutečně ochutnat to, co bude hlavní doménou všech nadcházejících PvE her.
Bude tu hodně enviromentálních pastí a společně s připravovanými novinkami se PvE herní model celkově vylepší o mnohonásobně větší požitek ze hry.


Tvůrci nezapoměli nic z toho, co předvedli v OMD2 a první pokusy o čistě PvE mapu jsou vynikající, ačkoli všechny principy a mechanismy zde poprvé uvedené jsou zatím jen prvotními náznaky velkých věcí budoucích. Vše závisí na odezvě hráčů-beta testerů a šikovnosti vývojářů, kteří mají připraveno ještě mnoho parádních novinek a vylepšení pro PvE hraní:)


Surrounded je skutečně velká mapa s několika bránami, ze kterých se vyvalí nepřátelé mířící do vaší trhliny. Záleží na pastech, strážcích a schopnostech vašeho týmu (případně lze hrát i bez spoluhráčů), jaké postavíte killboxy a poradíte si s nekonečnými přívaly jednotek snažících se dostat do nitra vaší pevnosti. Náhodně spawnované vlny nepřátel doprovázenými bossy z náhodně otevíraných dveří budete odrážet společně až se čtyřmi dalšími spoluhráči ve specifických chodbách a halách navržených speciálně pro vaše nové pasti a další vylepšení, které přinese Patch 2.6.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru