Konečně se dočkali i evropští hráči Orcs Must Die! Unchained výhodných balíčků, jejichž koupí si okamžitě obohatíte svůj herní účet o několik zajímavých artiklů.

omditempaket_3Bude to už dlouhých 6 měsíců, co byl ukončen prodej prvních Founder’s Packů. Pokud jste mezitím chtěli rychle získat nějaké prostředky pro svůj účet, mohli jste si zakoupit pouze herní zlato přímo ve hře.
Nyní tu je skvělá příležitost pro všechny nové i stávající hráče!
Na adrese http://en.omd.gameforge.com/shop.html jsou nyní tři zajímavé balíčky, které začínajícím hráčům umožní snadnější start, ale i veteránům má co nabídnout. Nebudete muset čekat na týdenní rotaci hrdinů, prostě si ty svoje oblíbené hrdiny kupte natrvalo.

Starter Bundle

Za 249 Kč získáte hrdinu Maximilian do obrany a trhače Blackpaw ideálního hrdinu do útoku. A také apartní oblečky pro oba hrdiny.
Starter

Attacker Bundle

Po tomto balíčku za 649 Kč by měli sáhnout všichni ti, kteří preferují útok. Jsou tu 3 útoční hrdinové: Ivy, Hogarth a Midnight. Navíc vám na vašem herním účtu přibude 2100 herního zlata a ještě si budete moci Ivy a Hogartha obléknout do parádních skinů.
Attacker

Defender Bundle

Obranný balíček za 649 Kč potěší všechny hráče, kteří se nejraději staví do obrany nebo často hrají Endless. Balík obsahuje hrdiny Smolder, Cygnus, Stinkeye a Gabriella a také vám k vašemu hernímu účtu přisype 2100 herního zlata a Gabriellu a Stinkeye oblékne do povedených kostýmků.
Defender

coinPokud máte českou IP adresu, automaticky se nabídne měna v Korunách.
Platit se dá PayPalem nebo kreditní kartou. Zpracování platby je okamžité a zakoupený balíček se na vašem účtu objeví během několika sekund, nejvýše několika minut :)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru