placka-orkZa poslední týden se toho kolem Orcs Must Die! Unchained událo opravdu mnoho. Vyšel patch číslo 10064, který přinesl spousty novinek, ale také jeden problém s padajícím matchmakingem, který je již lokalizován a podchycen a zcela opraven bude v dalším updatu, který by měl být v průběhu tohoto týdne.
Víkendová událost Heroes on tour je úspěšně za námi a osobní poznámky z této akce si můžete přečíst na blogu apinuv.kekel.cz.

Sledujte náš web, protože si zde někdy zasoutěžíme o komix a placky z Gameforge a možná že i nějaké ty aktivační klíče pro OMDU a OMD2 ;)

Patch 10064 tedy vymazává veškeré nahrané odměny a vaše nakoupené zlato je navráceno na původní hodnoty, přináší dva nové hrdiny Sir Winston a Kobold King, 4 skiny, 40 nových kartiček s vybavením, zprovozňuje komunikační nástroje, nové zvuky i hudbu ve hře a malinko snižuje HW nároky.

Zlobící matchmaking se prozatím částečně řeší častým restartováním serveru v Gameforge, ale plně funkční a také zpřístupněný Gib-store bude až po dalším updatu, který klepe na dveře (mezitím vyšel dodatečný patch 10066).
V Gib-store budete utrácet Gibs – ty kousky, které získáváte za rozemletí duplicitních a nepotřebných kartiček. V americké verzi hry je v Gib-store každý týden jiná nabídka, u nás to bude podobné. Nekupujete tu balíčky karet s náhodnými kartami, ale konkrétní jednotlivé karty s daným vybavením, pastmi nebo jednotkami.
Těšte se ;)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru