thunder-icoNa herním veletrhu Gamescom 2014 měl svou dvacetiminutovku i Orcs Must Die! Unchained a pokud jste sledovali přímý přenos, jistě jste zaregistrovali nového hrdinu.
Pro vás, co jste přímý přenos nestihli, je k dispozici záznam ze soboty. Posuňte si tedy video na čas 06:22:25, kdy Ian Fischer a Patrick Hudson odhalili nového hrdinu a nastínili novinky, na které se nejprve mohou těšit US hráči a s několikadenním zpožděním i hráči v EU.


Nyní už je jasné, že to překvapení ze záhadného traileru, na který nás jako první v Guestbooku upozornil bochnik, je nový hrdina polární medvěd Tundra
Sami můžete z videa vypozorovat, že umí útočit jak na dálku, tak i mlátit na blízko. Bude to ale hlavně ofenzivní hrdina, protože jeho první schopností je to, že umí vyvolat mrazivou bouři, která deaktivuje všechny nepřátelské pasti (kromě mrazících).
Druhou vlastností si posílí a vyléčí spojenecké medvědy z hordy.
thundra
A pak také v této verzi hry můžete zpozorovat nejen více vegetace a drobných změn na mapě, ale i nový prvek. Mr. Moneybags je zpět! Z warcampu po upgradování na čtvrtý a třetí level vyšel i Supply Cart, který je potřeba ochraňovat a bezpečně dopravit do nepřátelské trhliny. Pokud se vám takový Supply cart podaří zabít, váš tým získá pořádný balík peněz a leadership bodů. Bude to tedy prvek, který dokáže zásadně zvrátit průběh zdánlivě prohrané hry…
Těšíte se na tyto novinky? Zůstaňte na příjmu, brzy přineseme více informací ;)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26444
  • Dnes : 136
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru