OMDU-logoS prvními přístupy do testovací alfa verze Orcs Must Die! Unchained byl také zrušen NDA (Non-disclosure agreement) tedy takové informační embargo o této hře.
Od toho okamžiku se všude na internetu začínají šířit informace o OMDU a nejinak tomu bude i tady.
Pokud máte o tyto informace v angličtině zájem, začít můžete třeba na Twitter profilu @OrcsMustDie, kde se za poslední dobu objevilo hodně odkazů na články a preview o OMD! Unchained.
Pokud anglicky neumíte, sledujte náš web, kde pro české a slovenské hráče postupně doplňujeme všechny důležité informace z této hry. Pro začátek tu máme základní informace o deseti hratelných hrdinech.
Pečlivě hrajeme a hodnotíme Alfa verzi hry, reportujeme chyby, čerpáme informace a náramně nás to baví.

Oproti testovacímu buildu, na který jsme upozornili minule a který jste si také již mohli sami vyzkoušet na svých počítačích, je aktuální Alfa verze zdánlivě lépe odladěná, mapa kompletní a vše je krásně hratelné a funkční.
Sem tam se dá narazit na určité nelogičnosti hlavně v AI botů nebo samotných orků a občas se hned napoprvé nepodaří aktivovat různé útoky nebo speciální schopnosti hrdinů. Na to, že je hra prozatím stále v testovací Alfa verzi, tak to jsou opravdu jen maličkosti…
Hra samotná není příliš náročná (minimální HW požadavky ještě nejsou známy), ale pokud v jeden okamžik vstoupí více orků do killboxů a spustí se všechny pasti a útoky, může framerate znatelně klesat. To bude také předmětem ladění v pozdějších fázích hry.
Taktéž hra trpěla na nedostatek spoluhráčů, ale to se v současnosti ruku v ruce s rozdáváním přístupů pro předplatitele, začíná hezky měnit a během tohoto víkendu již máte docela slušnou šanci si zahrát se skutečnými živými protivníky.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru