Stránka nemusí být kompletní ani aktualizovaná! Vývojáři hru výrazně pozměňují s každým updatem!

Survival

Survival je klasická obrana Riftu před nájezdem jednotek, jak ji známe z prvních dvou dílů OMD.
Pozvěte do party až dva další spoluhráče, vyberte si hrdiny a s pomocí pastí, traits a vybavení likvidujte hordy jednotek, které se snaží dostat do Riftu.
Každá obtížnost (Apprentice, War Mage, Master, Rift Lord) má sadu map, jejichž úspěšná obrana je hodnocena pěti hvězdičkami pokud zlikvidujete všechny vlny do stanovenáho času (par time) a neproklouzne vám ani jedna jednotka (nepřijdete o jedinný Rift Point).

Za provedená komba nebo sesbírané Unchained drops se vám v pravám dolním rohu obrazovky vyplňuje „Unchained meter“. Pokud je tento zcela vyplněn, můžete aktivovat Unchain, čímž po danou dobu získáte mnohem silnější útok, více zdraví i many a rychlejší obnovu schopností vašeho hrdiny. Každé další vyplnění Unchained meter je ale stále více obtížnější. Sami poznáte, že po několika aktivovaných Unchained se další budou vyplňovat mnohem pomaleji.

Endless

Endless je nekonečná verze Survialu. Není tu stanovený počet vln, které je potřeba ubránit. Prostě bráníte tak dlouho, dokud vám zbývají Rift Pointy.
Jednotlivé vlny pro všechny Endless mapy

Sabotage

V Sabotage se proti sobě postaví dva týmy hráčů 3v3 nebo 2v2, kteří se ale ve hře nikdy nepotkají. Oba týmy hrají na identických mapách a brání Rift proti jednotkám, které vyslali hráči protějšího týmu na paralelní mapě. Principem to je podobné klasickému Survivalu s tím rozdílem, že jednotky nevypouští počítač, ale skuteční živí hráči. Oba týmy se budou snažit pomocí kouzel, jednotek a bossů vstoupit do nepřátelského Ritu a zároveň na své mapě bránit svůj Rift proti vpádu jednotek, které vyslal protější tým.
Vyhrává ten tým, který bude mít na konci větší zůstatek Rift pointů. Pokud by po stanoveném počtu vln byl výsledek nerozhodný, nastává Sudden Death = oba týmy mají pouze jeden zbývající Rift point, přísun jednotek se výrazně zvětší a zároveň jsou hrdinové znatelně oslabeni. Vyhraje ten tým, jehož jednotka se dostane do nepřátelského Riftu jako první.
V tomto módu budete využívat Consumables. Základní typy jednotek budou k dispozici všem, případně je můžete zakoupit v Shopu. Ty lepší jednotky nebo bossové jsou v omezeném množství, na jedno použití a najdete je ve speciálních Sabotage truhlách nebo jako odměny za odehrané Sabotage zápasy.
Čím déle bude zápas trvat, tím více odměn pak na konci dostanete.

Weekly Challenge

Každý týden tři vybraní hrdinové na vybrané mapě brání rift podle předem stanovených pravidel s pevně daným inventářem.
Tyto výzvy se cyklicky opakují a pro většinu z nich tu naleznete návody pod štítkem Weekly Challenge.

Chaos Trials


Chaos Trials odemyká speciální Chaos Key. Ten se vám příležitostně objeví v ostatních herních módech, případně ho získáte jako odměnu za denní přihlašování nebo koupíte v Shopu. Ve hře jsou 4 typy klíčů podle úrovně obtížnosti od nejnižší Apprentice až po nejtěžší Rift Lord.

Každý klíč začíná na Tier 1, náhodně vybere mapu, přidá několik modifikátorů a pravidel, které mohou zvýhodňovat, ale častěji spíše znevýhodňovat okolnosti, ceny nebo chování mnoha prvků ve hře.
Pokud se vám tuto výzvu podaří vyhrát, získáte příslušnou truhlici a umístění v leaderboards, klíč se povýší na vyšší Tier, přidá další pravidla a zvýší obtížnost. Pokud výzvu nevyhrajete, přijdete o jeden ze tří životů, které každý klíč má, mapa ani modifikátory se nezmění a máte další šanci na úspěšné zdolání. Klíč zanikne, když po třech neúspěšných hrách přijdete o všechny životy, nebo ho dokončíte po dvanácti úspěšných hrách. Každý klíč svou sestavou pravidel a výběrem map je unikátní a na jeho zdolání si můžete přizvat až dva spoluhráče do party, odměny získáte všichni.

Přehled všech CT modifikátorů na samostatné stránce

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru