Bossové jsou speciání druh jednotek, které se vyskytují při různých příležitostech nebo zcela náhodně. Jsou velcí, takže je vašimi pastmi z mapy neodhodíte a musíte je zlikvidovat ručně.
Bossové mají rúzné dovednosti, kterými hráčům znepříjemňují obranu.
K jejich likvidaci vám pomohou Big Hunting pasti.

Bulgod

DPS: 28.6 Dosah: 1.3 HP: 3920
Rychlost: 1 Rift Point: 4 Odměna: 300
Velitel obrněných ogrů. Jeho údery zpomalují a odhazují hrdiny a také vypínají pasti v zasažené oblasti, takže umožňuje ostatním jednotkám snažší průchod vašimi killboxy. Narazíte na něj například na mapě The Baths nebo Eventide Ramparts a také ho můžete použít v Sabotage.

​​


Commander Tower

DPS: 150 Dosah: 1.3 HP: 4480
Rychlost: 1 Rift Point: 6 Odměna: ?
V čele své armády nese štít a chrání jednotky za sebou. Útokem zepředu mu neublížíte, musíte se mu dostat do zad. Vyskytuje se na Rift Lord mapě Midnight Market.

​​


Dread

DPS: 55 Dosah: 1.3 HP: 2240
Rychlost: 1 Rift Point: 4 Odměna: 225
Tento velitel orků dodává svým jednotkám odvahu a zvyšuje jim zdraví. V jeho blízkosti jsou ostatní jednotky odolnější. Vyskytuje se na mapě Cliffside Clash nebo Highlands.

 

​​


Gaeadin

DPS: 42 Dosah: 1 HP: 3000
Rychlost: 1 Rift Point: 6 Odměna: 365
The Earth Lord, Gaeadin je imunní vůči zpomalovacím a omračovacím účinkům. Pokud se vám ho podaří zabít, tak se rozpadne na dvě menší verze sebe sama, což z něj činí velmi obtížného protivníka. Nejčastěji ho zabijete na mapách The Wall nebo Throne Room a také s ním potrápíte soupeře v Sabotage.

​​


Grenwalde

DPS: 3.6 Dosah: 2.9 HP: 2800
Rychlost: 1 Rift Point: 4 Odměna: 300
Grenwalde za použití přírodních sil vysává z hrdinů jejich zdraví a léčí s ním své spojence. Hledejte ho na mapě Unchained Fortress.

​​


Iceberg

DPS: 38 Dosah: 1 HP: 3800
Rychlost: 1 Rift Point: 6 Odměna: 365
Iceberg přichází ze zamrzlých jeskyní Arctosu. Jeho údery vás mohou zmrazit, přičemž je sám odolný mrazícím útokům, ale zase nemá rád oheň. Když ho zabijete, rozpadne se na dvě menší verze sebe sama. Upálíte ho se na Rift Lord mapách Frostbite a Avalanche.

​​​

​​


Lyzander

DPS: 6 Dosah: 7.8 HP: 2800
Rychlost: 1 Rift Point: 4 Odměna: 300
Jako učenec kultu smrti praktikuje temné umění nekromacerů: Přivádí mrtvé zpět k životu a navíc vysává zdraví z hrdinů. Zabíjejte ho mezi prvními, jinak vám bude oživovat pracně zabité jednotky. Narazíte na něj na Rift Lord mapě Throne Room nebo Temple Graveyard. Také ho můžete poslat soupeřům v Sabotage.

​​


Mr. Moneybags

DPS: 20 Dosah: 1.1 HP: 3920
Rychlost: 1 Rift Point: 0 Odměna: 172(+5000)
Tohoto velice odolného pacifistu znáte už z OMD2. Pokud se dostane do riftu, nepříjdete o žádný rift point, pouze o 5000 mincí, které z něj vypadnou, když ho zabijete. Vychází ze dveří na mapě Falling Folly.

​​


Orfum

DPS: 50 Dosah: 1.3 HP: 3360
Rychlost: 1 Rift Point: 6 Odměna: 300
Válečný veterán Orfum je Mountain Troll, který ničí vaše barikády, pasti mu neublíží a pokud na něj konstantné neútočíte, tak si, jako všichni ostatní trollové, regeneruje zdraví rychlostí 2% za sekundu. Do vašich barikád se pustí na mapách Eventide Ramparts.

​​


 

Sarge

DPS: 55 Dosah: 1 HP: 2576
Rychlost: 1 Rift Point: 4 Odměna: 225
Legenda mezi Order vojáky. Svojí přítomností motivuje ostatní jednotky k zuřivějšímu útoku a sám se stane mnohem odolnější, když už mu bude zbývat málo zdraví. Bojovat s ním budete na mapě Throne Room.

​​


Scurvy Rumrudder

DPS: 55 Dosah: 1.3 HP: 2240
Rychlost: 1 Rift Point: 4 Odměna: 300
Jako pirát na plný úvazek a strážce na poloviční úvazek ví moc dobře, kam zasáhnout strážce, aby ho to nejvíce bolelo. Tohoto likvidátora strážců potkáte na mapě Eventide Fortress nebo Shark Island.

​​


Snowflake

DPS: 8 Dosah: 6.8 HP: 3920
Rychlost: 1 Rift Point: 6 Odměna: 172
Tato samičí verze Yetiho umí přeskočit přes barikády a bude po vás házet sněhové koule, čímž vás zpomalí, případně i zmrazí. Nejlépe se jí zbavíte ohněm, naopak mrazem ji moc neublížíte. Poud nebojuje, regeneruje si zdraví. Najdete ji na mapě Avalanche (Master).

​​


Swiftyhooves

DPS: 30 Dosah: 0.9 HP: 2464
Rychlost: 2 Rift Point: 6 Odměna: 300
Velký a rychlý obrněný satyr snadno přeskočí barikády a utíká přímo do riftu. Zpomalujte ho, omrčte ho, mrazte ho a hlavně nedovolte mu se dostat do riftu. Nejčastěji na mapách Academy Serwers, Storm Drain a Training Grounds. Také je velice zákeřnou pomůckou v Sabotage.

​​


Tiklik

DPS: ? Dosah: ? HP: 672
Rychlost: 1 Rift Point: 4 Odměna: ?
Vůdce Hobgobliních šamanů nosí svoji mystickou masku a využívá svojí magie k vysávání zdraví z hrdinů a léčení svých spojenců. Najdete to na mapě Docks at Eventide.

​​


Tubifore

DPS: 50 Dosah: 1.3 HP: 3360
Rychlost: 1 Rift Point: 6 Odměna: 300
Tahle dvouhlavá bestie je nevydařený syn Bionky. Ničí vaše barikády a pokud není v boji, tak si doplňuje zdraví. Narazíte na něj na mapě Maximim Security a můžete ho vyslat soupeřům v Sabotage.

​​


Urza

DPS: 38 Dosah: 1 HP: 5040
Rychlost: 1 Rift Point: 6 Odměna: 365
Jako krále všech firelordů bude velmi obtížné ho zabít, Urza je totiž obrovský Fire Elemental, který se po své smrti rozpadne na dva Firelingy. Používejte na něj mráz. Najdete ho na mapě Stables at Eventide nebo The Wall.

​​


Vitality

DPS: 25 Dosah: 4 HP: 2800
Rychlost: 1 Rift Point: 4 Odměna: 300
Jako učenec Stinkeyeho se Vitality naučil tajům oživování. Na bojišti bude oživovat padlé jednotky a vsávat zdraví z hrdinů. Nejčastěji na mapě Temple Graveyard a Banquet Hall.

​​


Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru