Žoldáci jsou speciální druh jednotek v Orcs Must Die! Unchained, kteří hráčům znepříjemňují obranu riftu a pokud není stanoveno jinak, spawnují se naprosto náhodně. Nemají namířeno do Riftu, jako všechny ostatní jednotky nebo bosové, ale primárně útočí na hráče, nebo podporují a ochraňují doprovázené jednotky.

Na minimapě jsou znázorněni hvězdičkou a k jejich jednodušší likvidaci vám pomohou strážci a Hunting pasti (tj. Big Game Hunting Ballista, Big Game Hunting Arrow Wall, Big Game Hunting Zapper)

Human iMage
Čaroděj, který si od každého elementu vytvoří projekci sám sebe a tyto projekce na vás útočí daným elementem. Ale pozor! Jen jedna jeho projekce bude ta, kterou musíte zabít, byste se ho nadobro zbavili!
Bouncing Bear
Medvěd doprovázející hordu jednotek. Odhazuje hrdiny, kteří se dostanou do jeho blízkosti. Chraňte před ním barikády, pokud vám na ně stoupne, snadno je zničí!
Gnoll Breeder
Tento obrovský chovatel Gnollů ze své klícky vypouští mláďata Gnoll Hunterů.
Pride Assassin
Stealth žoldák, který si vytipuje jednoho hrdinu a na něho nečekaně zaútočí. Pokud bude mít málo zdraví, bude se snažit zmizet a v ústraní se vyléčit.
Dwarf High Shaman
Skřítek vytvářející magickou kupoli okolo sebe, která chrání jednotky. Jednotky v této kupoli jsou netečné vůči hrdinským útokům.
Chaotic Kobold Wizard
Tento speciální kobold není nebezpečný, ale jako ostatní koboldi se pohybuje velmi rychle a po mapě rozesírá toxické krystalky, které vypínají pasti a zpomalují hrdiny.

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru