Stránka není kompletní, protože se hra mění s každým updatem!
Některé vybavení z OMD Unchained znáte i z předchozích dílů.
Všechno vybavení má pouze jeden způsob použití. Tzn. není tu sekundární využití, jako bylo v předchozích dílech série. Používání většinou spotřebovává manu a možnost opětovného použití konkrétního vybavení je signalizováno vyplněním příslušné ikony.

Vybavení (Gears) v OMDU

Ikona Vybavení Rarita Popis
fire wall bracersklikněte pro velký obrázek Fire Wall Bracers RARE Vytvoří před vámi ohnivou čáru, která popálí všechny procházející nepřátele.
ring of stormklikněte pro velký obrázek Ring of Storms RARE Vyvolá bouři v oblasti. Nepřátelé, kteří touto bouří projdou, jsou zasaženi elektrickými blesky.
flame bracersklikněte pro velký obrázek Flame Bracers RARE Vystřeluje ohnivé firebally, stejně jako v předchozích dílech.
ice amuletklikněte pro velký obrázek Ice Amulet RARE Ice amulet z předchozích dílů. Vystřeluje tři ledové projektily.
arcane bubble blowerklikněte pro velký obrázek Arcane Bubble Blower RARE Vytvoří magickou kouli, jako umí Stinkeye. Tato koule roste až exploduje a zraní vše okolo.
mending rootklikněte pro velký obrázek Vegetable of Mending UNCOMMON Doplní hráči zdraví. Léčení je přerušeno, pokud je hráč zasažen nepřítelem.
mages cloverklikněte pro velký obrázek Mage’s Clover UNCOMMON Rychleji regeneruje manu. Regenerace je přerušena, pokud je hráč zasažen nepřítelem.
mages picnic trinketklikněte pro velký obrázek Mage’s Picnic RARE Vytvoří zřídlo many, které doplňuje manu všem vašim hrdinům poblíž.
freedom trinketklikněte pro velký obrázek Freedom Trinket RARE Freedom trinket znáte z druhého dílu OMD. Vysvobodí hrdinu ze zpomalení nebo omráčení.
gnome repair kitklikněte pro velký obrázek Gnomish Repair Kit RARE Aktivuje zaměřenou past, i když je vypnutá nebo čeká na znovupoužití.
ring of last standklikněte pro velký obrázek Ring of Last Stand EPIC Na 3s udělá hráče odolným všem typům útoků.
teleportation ringklikněte pro velký obrázek Teleportation Ring EPIC Lehce modifikovaný Teleportation ring z druhého dílu OMD. Nezpůsobuje nepřátelům zranění, ale hráče teleportuje přímo do vašeho riftu.

ikonka-vybaveniOrcs Must Die! Unchained čerpá z arzenálu předchozích dvou dílů série OMD. V této hře jsou náramky i zbraně sjednoceny a ve hře si budete moci do boje vzít až dva kusy z tohoto vybavení.

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru