keep-calm-and-kill-some-orcs-257x300Dnešní den je významný.
Pro mnohé skončila škola a začaly prázdniny a také bylo ukončeno alfa stádium hry Orcs Must Die! Unchained a začíná beta testování.
Hra OMDU bude povýšena na betu. Konkrétně na uzavřenou betu a znamená to tedy, že hra je z větší části hotová, byly odladěny nejzávažnější chyby, byly stanoveny pevné základy a principy hry a nyní se bude testovat a odlaďovat zbytek tak, aby se co nejdříve mohlo přejít na otevřenou betu, která už je vlastně malým předvojem před vydáním plné hry.

V betě OMDU bude hromada novinek a vylepšení. Prozatím není k dispozici oficiální výčet novinek, ale během tohoto pátku se událo několik velkých změn. Tou nejzásadnější je dočasné nasazení nové mapy 3-Lane-Map, kterou jste již na našem webu mohli vidět a také dočasně zpřístupněná Ball and Chain pro všechny hráče až do pondělí 30.6.2014.
Opět byl vymazán veškerý dosavadní postup ve hře a je přislíben obchodní model, který sice zatím nefunguje, ale jako kompenzaci budete každý den zdarma dostávat novou sadu kartiček.
Změnou také prošly některé rubriky na fóru, které je nyní dostupné ve více jazycích (bohužel čeština mezi nimi chybí) a na světě už je i video, kde se podíváme na novou mapu ve hře a ukážeme si hraní za Ball and Chain.

TIP: Sledujte články označené štítkem Unchained

Servery jsou zpátky online úderem sedmnácté hodiny a po jejich zprovoznění se hra sama aktualizuje na betu. Beta je automaticky dostupná všem abonentům alfy, dokonce by mělo fungovat, pokud ještě máte neaktivovaný klíč do alfy.

A pokud si chcete betu také vyzkoušet, tak máte možnost právě teď, protože tu je další blesková soutěž o jeden EU přístup do uzavřené bety!
Tento přístup dostane první zájemce, který si o něj prostě napíše do komentářů pod tímto článkem!

Opět mají výhodu ti, kteří sledují náš RSS kanál, tam se tato novinka vždy objeví jako první…

3 komentáře v “OMDU Beta!”

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26448
  • Dnes : 41
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru