Po prázdninové pauze, kdy se vývojáři Robot Entertainment stěhovali do nových kanceláří, několika neplánovaných odkladech vysílání (ne)pravidelných Insider Access, se okolo bety Orcs Must Die! Unchained zase začíná něco dít. A bude se toho dít skutečně mnoho a vy se to od nás dozvíte jako první!

Nečekejte informace o nových hrdinech nebo mapách, na ty bude ještě dostatek času i prostoru později, OMDU čeká něco mnohem důležitějšího!

basic keystone icoVývojáři se nejenže stěhovali do nových prostor, ale stihli při tom pročítat a zpracovávat obrovskou spoustu ohlasů, nápadů a požadavků od hráčů, kterých s otevřenou betou pochopitelně značně přibylo. Stihli také sledovat nasbírané statistiky a cenné informace o tom, jak se daří jejich dítku, jak a jakým způsobem hráči hrají jejich novou hru, kde jsou slabá místa, na čem zapracovat a co hráči chtějí.

Zjistili při tom jednu zajímavou věc.
shade cloakNejoblíbenějším a nejhranějším herním módem je Survival a ze zpětné vazby zjistili, že hráči požadují tento herní mód více přiblížit zážitku z prvních dvou dílů. S tím samozřejmě souhlasí i sami vývojáři a ačkoli se na předešlých updatech na tomto pilně pracovalo, nebylo to dostatečné.
Vývojáři se s následujícím patchem pořádně opřou do Survivalu a budou ho pilovat do takové podoby, aby co nejvíce připomínal první dva díly a aby byli všichni spokojení.

S tím ale souvisí jedna důležitá změna.
radiant clockworks icoAby byl pro nový a lepší Survival dostatek prostoru a nikoho nerozptylovaly ostatní herní módy (které nyní skoro nikdo nehraje), bude ze hry odebrán herní mód Siege. Prozatím se nepočítá s tím, že by se měl do hry vrátit a pokud se vrátí, tak určitě ne v současné podobě. Prioritu má nyní Survival, který je potřeba dotáhnout k dokonalosti a dostane teď hlavní slovo. Čekejme Survival, který všichni milují a chtějí ho mít přesně takový, jaký byl v předešlých dílech.

sneaky old fartNový patch přinese i další šok.
Hru čeká ještě jedno mazání nahraných odměn!
Vývojáři sice slibovali, že s vydáním otevřené bety již neplánují žádné další mazání a veškerý nahraný pokrok vám již zůstane natrvalo, pouze při výskytu mimořádných okolností by ještě jedno mazání nahraných odměn mohlo nastat. Odezvy, požadavky a nápady od hráčů vývojáře donutili k tomu, aby hru opět kompletně přepracovali. A protože změny budou tak zásadní, že je nelze stavět na staré struktuře, musí dojít ještě k jedné očistě, aby se předešlo možným budoucím problémům.

rewardlogoTakže všichni zase budou začínat od prvního levelu, vaše inventáře, pokroky a získané odměny budou vymazány a začínáme zase od úplného začátku. Zachovány zůstanou veškeré sociální vazby a spojení – seznam přátel, guildy, referenční uživatelé a na ně vázané odměny nebudou vymazány! Veškeré herní zlato, ať už zakoupené nebo získané z herních kupónů, bude navráceno do původních hodnot a navíc zlato z founder packů nebo zakoupených DLC bude navýšeno o 50%. Stejně tak vám zůstanou i skiny získané ze všech promo akcí nebo skiny vydané při příležitosti nejrůznějších sezónních událostí.
Jako kompenzaci vývojáři slibují, že všem hráčům přidají na účet 1250 herního zlata. Stačí se do hry alespoň jednou přihlásit do dvou týdnů po updatu.

obtain icoMůže se to někomu zdát nefér, ale berte to pozitivně a jako velkou výhodu.
Vzpomeňte na mazání v uzavřené betě. Nyní již víte, jak hra a věci v ní fungují. Určitě se vám stalo, že jste si koupili nebo vycraftili něco, co jste nevyužili, nebo od toho očekávali něco jiného. Jistě máte ve svém současném inventáři položky, které nevyužíváte, které jste vyrobili nebo vylepšili omylem, nebo jste zjistili, že jiná položka funguje lépe nebo lépe sedne vašemu hernímu stylu.
Nyní již víte, co vám bude vyhovovat, co je lepší získat jako první a co později a jak efektivně nakládat s prostředky na nákupy nebo craftování.

Nezbývá než se těšit. Ačkoli změny to jsou dost zásadní a ne všichni hráči je uvítají, určitě na OMDU nezanevřeme. Vždyť tyto změny se dějí kvůli tomu, aby jsme tu měli tu nejlepší akční Tower Defense.
Více informací očekávejte již brzy.

 

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru