Minulý týden proběhnuvší Gamescom 2015 přinesl spousty herních novinek a protože to má evropský vydavatel Gameforge ze svého sídla v Karlsruhe do Kolína na Rýnem coby kamenem dohodil, tak nemohli jinak, než vzít vývojáře z Robot Entertainment a představit Orcs Must Die! Unchained i zde.
oziel2Tuto velkolepou událost a veškeré dění na výstavišti jste mohli sledovat online přes sociální sítě. A twitter okénko na tomto webu, zobrazující tweety od @OrcsMustDieEU se také protočilo pod náporem informací a zajímavostí z Gamescomu.

Není žádným tajemstvím, že nadcházející patch 2.4 do OMDU přinese kupu novinek, o kterých jsme vás již zběžně informovali a podrobnější detaily jsou naplánované v Release Roadmap, kde se mj. dozvíte, že se do OMDu vrací staronový hrdina Ancestor, pojmenovaný Oziel a právě na Gamescomu se při rozhovoru s hlavním producentem OMDU předvedl i Oziel.

Lance Hoke v rozhovoru pro Rocket Beans TV vykládá většinou všeobecné věci o hrách ze série OMD, především pak o OMDU, které jistě všichni dobře znáte. Hlavní zajímavostí je probíhající gameplay, ve kterém si můžete povšimnout několika novinek, které může (ale také nemusí) mít hra s vydáním patche 2.4.
Prozatím nejsou poznámky k následujícímu patchi oficiální, ale velké změny na mapě Cliffside Clash i v samotné hře jsou patrné velice dobře. A velice dobře jsou i patrné bugy například u nového systému bran…

Zůstaňte na příjmu, jakmile budou všechny novinky oficiální, dozvíte se je tu co nejdříve :)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru