omdu logoDnešní den je nejvýznamnější událostí celého roku. Po třech letech velmi složitého a náročného vývoje je konečně Orcs Must Die! Unchained vydán v plné verzi zcela zdarma a přístupný komukoli. Bohužel, k obrovské ostudě všech českých a slovenských herních webzinů a internetových magazínů, bez jakékoli zmínky.

Tuto největší událost roku doprovázejí oslavné akce po celém světě.
Na Náměstí Nebeského klidu v Pekingu tancují tisíce cvičenců předem secvičenou choreografii, kterou vzdávají hold právě vydané hře. Alegorické vozy zobrazují hrdiny ve vítězných pózách a děti radostně mávají mávátky s logem OMDU.

V Římě nedaleko Kolosea se v oslavujícím davu objevilo i několik významných osobností italské politiky i mafie. Každý z oslovených přeje novému titulu mnoho úspěchů a tisíce propařených hodin.

Fyzici ve švýcarském CERN-u oslavují tuto událost 24-hodinovým maratónem odborných přednášek. Jednohlasně se shodli na tom, že Orcs Must Die! Unchained je vůbec to nejlepší, co videoherní průmysl mohlo potkat za poslední dekádu a pokud budou diskutující nacházet dostatek protiargumentů, může se oslava protáhnout i o několik hodin nebo dnů. Poslední přednáška bude patřit hvězdě večera, profesorovi Stephenu Hawkingovi.

V indickém Novém Dillí se od rána ozývají oslavné údery na gongy. Jinak ale v ulicích plyne život pokojně a nic nenasvědčuje tomu, že se svět od základu mění. Obyvatelé tuto událost přijímají pokojně a pokorně, jako vše, co se v životě stane a pro větší oslavy nevidí důvod.

Oslavy po celém světe budou večer zakončeny pouličními koncerty a ohňostroji, ale jejich účastníci mají povoleno pokračovat v zábavných podnicích i ve svých domovech. Světová rada OSN při této příležitosti vydala nařízení s okamžitou platností, kterým se přísně zakazuje stěžování na rušení nočního klidu :)

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru