Jak se pozná mimořádný herní titul? Orcs Must Die! Unchained je teprve ve svých začátcích a již definoval nový herní žánr: TOBA

omdu chinaPo mimořádném úspěchu v Severní Americe a celé Evropě, kterému vděčí hlavně vydavateli Gameforge, se vývojáři z Robot Entertainment rozhodli, že nadešel čas expandovat na další kontinent, který má pod palcem čínský herní vydavatel Tencent.
Protože jsou asiati známí hračičkové, tak celé OMDU nebude jen o přeložených textech a nadabování do čínštiny. Všechny hrdinové i pasti budou vizuálně přepracované do „asia style“. Konkrétně vše v této čínské verzi hry bude stylizováno podle starověkých asijských motivů, dokonce se dočkají i nových hrdinů a dalších příjemných novinek, o které ani my nebudeme ochuzeni.
Náznakem věcí budoucích může být nová hrdinka ‘Mulan’ válečnice Terracotta inspirovaná Velkou čínskou zdí. Na obrázcích ve videu níže vás tak jistě potěší barikády známé z předchozích dílů série OMD a několik dalších zajímavostí ;)
china-mulan
Tencent v komunistické Číně vydal i tituly jako League of Legends nebo SMITE. V Číně je jen za letošní rok více jak 245 milionů online hráčů a odhady jsou, že se toto číslo v následujících letech ještě zdvojnásobí. Je to dostatečně silný trh, který pro free to play tituly znamená nemalé příjmy…

Informace dnes přinesly portály mmoculture.com, venturebeat.com a také sami vývojáři na svém webu.
Orcs Must Die! Unchained tímto také definovalo nový herní žánr TOBA “Tower Defense Online Battle Arena”
Orcs Must Die! Unchained totiž není MOBA, jak sami tvůrci několikrát upozornili. Svojí originalitou se OMDU totiž nedá tak jednoduše zařadit, proto pro jednodušší orientaci, nejenom pro čínské hráče, vzniká nový herní žánr TOBA.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 27416
  • Dnes : 83
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru