Na oficiálním Reddit fóru pro OMD dal nedávno uživatel Cmushi odkaz na galerii obrázků z hraní survivalu Orcs Must Die! Unchained, ze kterých je na první pohled patrný ten feel předchozích dílů a budou pro mnohé hráče určitě skvělou inspirací. pasticky
Jistě jste už také společně s ostatními hráči nalezli nejpohodlnější a nejúčinější taktiky, jak stavět killboxy a trasy na jednotlivých mapách OMDU.
To, co dělá hry OMD jedinečnými, jsou právě ty silové a mechanické pasti, na které ale hráči dost často zapomínají a volí spíše taktiku řezání, bodání a sekání.

Vzpomeňte si na netradiční (ale zábavnější) způsoby likvidace orků, kterých šlo v prvních dvou dílech OMD vymyslet na tisíce. Odfouknout či odhodit nepřátele do jinak nevyužitých horních částí budov, kde máte šikovně nachystané pasti, které si s nimi pohrají a odhodí je na další soustavu pastí, která se už postará o jejich konečnou likvidaci ve fantastických kombech, případně export pryč z mapy. Jde to i v OMDU a na nových mapách, s novými vylepšenými pastmi a ve více hráčích to je o to větší zábava :)

Orcs Must Die Unchained Physic Traps

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru