Další Insider Access nám přinesl nové informace o chystaném updatu OMD! Unchained. V minulém díle byla odhalena nová mapa a dnes víme, že nebude jediná (celkem 2). Do hry se vrátí 5-lebkové hodnocení, které známe z minulých dílů. Ani to není konec odhalených informací, v dalším patchi se objeví nový hrdina, který zatím nebyl upřesněn.

siege1Asi největší změna jsou však guildy. Hráči se budou moci sdružovat do cechů, díky nimž získají určité výhody. Pokud hráči z cechu hrají spolu, získávají pro něj body, za které získávají odměny pro všechny členy cechu. Také bude mít cech svůj vlastní chat. Samotní hráči budou mít v cechu i svoji hodnost (member, officer, leader) a s ní související pravomoce. A pokud hoříte nedočkavostí, můžete se alespoň zchladit oficiálním videem níže.

3 komentáře v “Guildy přicházejí do OMD! Unchained”

 • Apin:

  Konečně snad budeme mít ve hře český spolek :)
  Jinak na nového hrdinu bych tipoval Tempera. Už samotné indicie v newsletterech od GF poukazují na Tempera nebo na Kobold Kinga. I v tomto videu je v čase 7:46 náhled na starou (současnou) verzi dashboardu, kde je ve výběru hrdinů nálepka „Coming Soon!“ přes Bloodspika (který už ve hře je) a právě i přes Tempera…
  To nám odhalí příští Insider Access :)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
 • OMD!U OMD!U
 • OMD!2 OMD!2
 • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
 • Od 24.5.2014 celkem : 26443
 • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru