ancestorPokud jste v poslední době zavadili o turnaje Developer League match nebo další event Orcs After Dark, případně i informační klipy Insider Access, jistě jste si již všimli některých novinek, které nás čekají v betě Orcs Must Die! Unchained.

Ještě mnohem více přinese patch 1.6, který přislíbili na 14.10.2014 sami tvůrci Robot Entertainment, ale dosud nemá oficiální oznámení data od vydavatele Gameforge. Jako první tuto informaci přináší herní server IGN (http://www.ign.com/articles/2014/10/10/orcs-must-die-unchained-getting-massive-update) a kompletní výčet všeho nového je k nalezení https://forums.orcsmustdie.com/discussion/2429/closed-beta-patch-1-6-october-14-2014

Čekání se ale vyplatí, protože konečně budeme mít možnost naostro zahrát novou mapu New Highlands (3 Lane Map), kterou jste si již jednou mohli krátce vyzkoušet ještě v alfa verzi hry a přibude nový hrdina Ancestor!


Společně s novou mapou (dostupné pouze v Custom Game) a novým hrdinou se můžeme těšit na kupu dalších vylepšení a novinek, které jsou tím dalším krůčkem k vydání otevřené bety.
5 nových oblečků (některé budou dostupné pro všechny, ne jen pro platící hráče!), rozšíří se vám dashboard o další dva sloty na pasti (pokud již máte 32 nebo 34 level), se svými kamarády budete moci komunikovat i když budete zrovna v Shopu, editovat deck nebo přímo ve hře. No a aby toho záhrobního děsu od Ancestora nebylo málo, tak se ještě  můžete těšit i na Creepy Cliffside Clash. Doposud jediná mapa a naše dobře známé bojiště potemní do strašidelného Halloween stylu! Souboje se budou odehrávat v noci a po mapě budou rozmístěny dekorace.
Matchmaking se musel také trochu doladit. Aby se omezilo dlouhé čekání na match, občas vás to spojí i s hráči, kteří jsou na výrazně nižších nebo vyšších levelech, než je váš. Je to stále uzavřená beta, takže problémy s nedostatkem hráčů a správným pospojování se zatím ještě mohou vyskytovat. Ještě větší guláš v tom udělá nejen přejmenování některých mapaschopností u hrdinů, ale jejich další drobné bojové úpravy.

Vy ještě nehrajete Orcs Must Die! Unchained?
Získejte beta klíč přímo od Gameforge!

Datum uvolnění pro EU Gameforge oficiálně neuvedl, po předchozích zkušenostech nechtějí raději nic slibovat. Minulý pátek obdržela evropská divize Gameforge tento patch, v pondělí ho nahráli na testovací servery a čeká se na výsledky. Pokud vše dopadne dobře, patch 1.6 si vyzkoušíme již ve středu.
EDIT: Patch je již venku, spusťte své klienty pro automatickou aktualizaci :)
Orcs Must Die! Unchained čeká krásná budoucnost.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru