Jak již asi víte, blíží se na dlouhou dobu poslední patch pro betu OMDU s číslem 1.7.
disablerZakončí se tím tak první fáze hry označované jako „uzavřená beta“. Vývojáři v Robot Entertainment si teď sednou a dají hlavy dohromady. Od hráčů mají tisíce důležitých podnětů a hlášení, kterými se budou zabývat a pokusit se promítnout do druhé fáze „uzavřené bety“. Na tu si ale počkáme minimálně do února 2015. Komentáře o dění průběžně chytnete, když budete ladit seriály Insider Acces na TwitchTV nebo na Youtube.

V Americe vyjde Patch 1.7 příští úterý. U nás si při troše dobré vůle počkáme alespoň ještě jeden den navíc. Novinek a změn bude opět velmi mnoho. Vše je vypsáno na fóru board.omd.gameforge.com následuje výpis toho nejpodstatnějšího.

Do frakce Order přichází další hrdinka Apprentice. Je to první (a pravděpodobně i poslední) učednice War Maga, který v jejích letech svém učení také příliš nedával. Apprentice se alespoň snaží kouzlit a bude to jistě velmi roztomilé, protože kouzla se jí pomíchají a bude chaoticky útočit všemi čtyřmi elementy s pomocí ochočeného Hellbata Feebee známého nepřítele z předchozích dílů.

apprentice

Hra vám bude každou vlnu ukazovat informace o tom, kdo byl nejlepší útočník, nejlepší obránce nebo nejlepší hráč. Hodnoty z těchto ocenění se ale nijak neprojeví v závěrečném hodnocení hry! Klávesa [B] bude toto hodnocení zobrazovat v tabulce.

Hrdinové budou označení doporučenou klasifikací. Symbol štítu značí, že je hrdina vhodný pro obranu, symbol meče hrdinu předurčuje k útoku. Jde jen o doporučení tvůrců, pokud vám vyhovuje jiná role než navrhovaná, neberte na symboly ohledy.

Quickcast je nová klávesová volba umožňující rychlého použití vybavení na druhé pozici ve vašem decku, aniž byste museli přepínat z primární zbraně.

Z celkových pěti nových skinů Apprentice, Prospector a Temper poprvé dostanou nové oblečky.

Změny zaznamenaly některé jednotky. Několik hrdinů bylo také mírně vylepšeno a přibude například i taková maličkost, jako vizuální efekt na prodané pasti. Z vybavení bude konečně pořádně použitelný Ice Amulet a také se zahýbalo s hodnotami u Ring of last stand.

Hodně změn zaznamenají i Strážci. Nejenže budou mít větší dohled, ale budou vám oslabovat všechny typy brnění o -70. Pokud budou v jeho blízkosti jednotky, tak bude primárně útočit na ně a ne na hráče. Zabíjení rychle se pohybujících cílů jim ale již nepůjde tak dobře, jako dosud. Nebudou se za vámi obtěžovat chodit, budou více střílet.

Boti budou opět o malinko „chytřejší“. Například nebudou neustále zavírat první vrata a naopak nebudou vám je otevírat, pokud je chcete mít zavřené.

Doplněny některé animace a například klávesyF1-F4 budou funkční i poté, co zemřete.

5newskins

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru