Beta Orcs Must Die! Unchained dostává další dávku novinek a vylepšení. Pokud vše půjde tak jak má, tímto patchem bude hra povýšena již v úterý 21.2.2017.
V Gameforge trochu zaspali a tak kompletní výpis všech novinek naleznete na oficiálním americkém fóru hry http://forums.orcsmustdie.com/discussion/12195/release-1-8-patch-notes.
Vývojáři Robot Entertainment jsou po odebrání Siege a resetu nahraných postupů z verze 1.6 více opatrní s přidáváním novinek, ale přesto se tu několik zajímavostí najde a níže si opět stručně vypíšeme to nejdůležitější:

 • Staronový hrdina TEMPER. Vzteklý býk Temper opouští svou kovárnu a vrací se do hry a přináší úplně nový zdroj RAGE. Rage bude mít namísto many. Generuje se mu, když ubližuje nepřátelům, naopak pokud se nebojuje, tak o něj přichází.
 • 2 nové mapy. Orcatraz je vězení v říši Unchained, ze kterého se snaží uprchnout zajaté Order jednotky. vaším úkolem bude, jak jinak, je zastavit. Orcri-La je chrám v říši Unchained, kde si užijete drcení nepřátel obřími balvany.
 • Nové Endless mapy. Nově si můžete zahrát Endless verze map Baths (1-10), Throne Room (11-25), Crogon Keep (46-75) a The Wall (76-100). Také bude resetována tabulka výsledků pro Endless.
 • Steam Achievementy. Pokud hrajete OMDU přes Steam, s povýšením na verzi 1.8 se vám objeví achievementy. Některé bude jednoduché splnit, jiné vám zaberou výrazně více času.
 • Strážci. S novými mapami přibudou i dva noví strážci Jailer Guardian a Friar Guardian a ty stávající budou opět trochu poupraveni.
 • Pasti. U některých pastí bylo upraveno časování, poškození, nebo ceny. V truhlách by také měl být častější výskyt některých těžko sehnatelných pastí. Vylepšování pastí na Tier6 a Tier7 bude stát o 50% více lebek! Některé díly mají také poupravené vlastnosti a nyní by měly z truhlic padat všechny díly, které jsou ve hře.
 • Hrdinové. Opět se zahýbalo s čísly u vlastností i Weavers víceméně u každého hrdiny. Nejvýraznější změnou prošel Stinkeye.
 • Další změny. Zrychlí se nahrávání. Upraveno bylo UI, kde nyní budou například všechny konverzace v jednom okně, lepší přehled a informace o hráčích a jejich výsledcích ve skupině atd. Opraveno několik bugů, Úvodní Prolog lze přeskočit. Přidány nové úkoly. Upraveny obtížnosti na mnoha mapách. Přepracované některé traits…

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
 • OMD!U OMD!U
 • OMD!2 OMD!2
 • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru