Mezitím, co byly servery Orcs Must Die! Unchained celý týden vypnuté, aby se profily všech evropských hráčů přesunuly na americké servery (informace zde), vývojář Robot Entertainment dost otálel s vydáním soupisu novinek patche 1.9. Pokud jste sledovali poslední Insider Access, tak víte, že soupis je obsáhlý, ale mnoho nového nepřináší a spíše připravuje hru na novinky, které přinese až příští patch.
Patch 1.9 je tedy hlavně o velkém přesunu evropské komunity hráčů od Gameforge k vývojáři Robot Entertainment do Texasu. No a co že je tedy ještě nového? Protože pro Gameforge již OMDu neexistuje a sám vývojář si s aplikací patche i se zveřejněním poznámek k vydání dává dost na čas, tak je výpis tentokrát na adrese https://www.reddit.com/r/OrcsMustDie/comments/5zs49k/release_19_home_on_the_range_patch_notes/ a zde si stručně vypíšeme to nejdůležitější:

  • Strážci. Ranch Hand je nový strážce do stájí, který umí omráčit nepřátele okolo sebe a navíc útoky hráčů v jeho blízkosti zpomalují zasažené nepřátele. Headhunter zvyšuje účinky útoků hrdinů bojujících po jeho boku. Navíc poskytuje hrdinům auru, která odráží 30% útoků zpátky na jednotky. Všichni ostatní strážci přišli o manu, jsou o 50% odolnější a zachovávají si své schopnosti a útoky, i když je umístíte mimo jejich místnost. Pokud umístíte strážce tam, kam patří, je ještě o 35% odolnější a nebezpečnější.
  • Mapy. Nové mapy tentokrát nebudou. Jen se 2 mapy z vyšších úrovní přidalo i do War Mage obtížnosti.
  • Pasti.  Nejvýraznější změny se dočkal Trip Wire, který je nejen levnější (1000), ale konečně i dobře použitelný a můžete ho umisťovat i na již položené pasti na zemi. Změn k lepšímu se dočkaly i Boulder Chute a Icicle Drop.
  • Obtížnosti. Upravena byla obtížnost na mnoha mapách i u některých jednotek.
  • Hrdinové. Tento patch nebude ani žádný nový hrdina, pouze se opět zahýbalo s čísly trvání a působení jejich vlastností.
  • Opravy bugů a různá vylepšení. Hra prošla obrovskou revizí a většina nahlášených i známých bugů a problémů by měla být vyřešena.
  • Nové Achievementy a úkoly. Velmi specifické úkoly byly odebrány. Mnohé z denních úkolů lze splnit mnohem snadněji.

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru