patch naradiOpět je potřeba udělat úpravy, které nás přiblíží k vydání Orcs Must Die! Unchained. Protože se několik věcí ve verzi 2.1 nepovedlo, přispěchali vývojáři Robot Entertainment s další várkou novinek ve hře, které jsou v kompletní verzi na adrese http://board.omd.gameforge.com/board3-news-announcements-and-guidelines/board9-maintenances-patch-notes/3074-version-2-2-rifty-business/ a my si tu opět jen ve stručnosti vybereme to nejdůležitější:

Ve světle přidaného třetího strážce v každé trase (se značně pozměněnými hodnotami snad všeho) bylo všem hrdinům (kromě Ivy) sníženo zdraví o 10% a naopak mnoha jednotkám zvýšeno o 15%. Všem hrdinům se také opět zahýbalo s hodnotami útoků i některých schopností. Nejvýraznějších změn se dočká Cygnus, který získá svoji unikátní Weaver a starou schopnost „Meditate“ nahrazuje nová schopnost “Rift Shard”: Kdekoli na mapě si vytvoří malou nestabilní verzi Riftu, která funguje jako ta hlavní: Léčí a doplňuje zdraví spojeneckým hrdinům.

Deckbuilder má nový vzhled a bude základní weaver pro každého hrdinu.
Z pastí byly přepracovány Glory Seeker (nyní se jmenují „Hero-seeker“)Ballista, Healing Well a Mana Well. Na mapě i v samotných soubojích se objeví také několik zásadních novinek.
No a nakonec určitě všechny potěší, že se do matchmakingu vrátila čísla o počtu hledajících hráčů…

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru