beta_badge_founderOrcs must die Unchained prochází během svého vývoje řadou zásadních změn. Připravovaná druhá fáze uzavřené bety ale změn a novinek přinese opravdu obrovské množství, vůbec nejvíc v celé historii OMDU.

Ve všech dílech Insider Access jste doposud mohli o chystaných novinkách pouze slyšet mluvit vývojáře, kteří sem tam ukázali nějaký ten obrázek. Poslední úterní Insider Access nyní konečně předvedl, jak vypadá aktuální build hry a jak bude vypadat gameplay v druhé fázi uzavřené bety, které se dočkáme již za necelé dva týdny.

Jak už z našich novinek víte, změn bude ve hře požehnaně. Připravte se na radikální úpravu základní mapy Cliffside clash, změny v obraně i útoku, vypouštění jednotek z warcampů, staronové pasti (znáte z prvních dvou dílů), bossové, podpůrné prostředky, systém levelování ve hře, přepracované UI i samotný dashboard a mnoho dalšího. Začíná to nyní připomínat typické MOBA hry s větším důrazem na strategickou složku hry, nejen díky množství nových artiklů, ale i zpracováním podpůrných vlastností a dovedností hrdinů i jednotek. Je to veliký krok k otevřené betě. Ve hře tak již bude téměř všechno a vývojáři se mohou soustředit na odladění nedostatků a poté na ty poslední části jako jsou sociání interakce, reporting atd.

Pokud jste poslední úterní Insider Access nestihli, můžete se na gameplay z druhé fáze uzavřené bety podívat níže. Mějte ovšem na paměti, že v záznamu je stále rozpracovaná vývojářská verze a v oficiálním buildu hry, která se koncem února dostane i na naše monitory, může být i něco pozměněno. Proto nebudeme soudit předčasně a raději si počkáme až to bude oficiálně „černé na bílém“ :)

A jako bonus tu máme vytípané obrázky z předchozích dílů Insider Access.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru