OMDU-closed-betaJe to skoro neuvěřtelné, ale beta Orcs Must Die! Unchained si na svůj další patch musela počkat dlouhých 5 měsíců. Čekání je nyní u konce! Téměř s výročím představení OMDU na velerhu Pax East 2014 bude pro EU verzi hry konečně vydán patch povyšující vaši hru na Closed Beta Phase 2. Od 8:00 bude probíhat údržba a servery budou nedostupné kvůli nahrávání nové verze. Po nahrání a ověření integrity (což by mohlo být kolem poledne nebo v odpoledních hodinách), vám nový a vylepšený Gameforge klient přes nový a vylepšený updater automaticky stáhne tolik očekávaný balík s druhou fází uzavřené bety. Jde o zatím největší patch v celé roční historii OMDU a společně s tím dnes také končí dosavadní Founder’s Pack.

Jaké novinky přináší Phase 2 se dozvíte zde

disablerPůvodně byl tento patch plánován na konec února, jenže vývojáři v Robot Entertainment si vzali příliš velké sousto a protože se rozhodli celou hru úplně od základu předělat a přidat spoustu nového, museli hráči počkat do 24.3., kdy patch skutečně vyšel, ale naneštěstí pro nás, pouze v Americe. V Evropě se to zdrželo kvůli tomu, že zdejší vydavatel Gameforge používá trochu jiné technologické zázemí a musí se tedy celá hra podle toho přizpůsobit, optimalizovat a hlavně otestovat, tak se stává, že se vydání oproti NA o pár dní zdrží. Druhá fáze uzavřené bety ale přináší tak hodně změn, že by bylo až podezřelé, kdyby hned napoprvé všechno fungovalo tak jak má.

V Gameforge se s chybami statečně poprali a nyní můžeme konečně sami vyzkoušet jak se hraje nové OMDU.

HW-parametryVeškeré nahrané odměny a postupy v dosavadní hře jsou vymazány a zakoupené nebo vyhrané zlato, stejně tak jako zlato a unikátní skiny z Founder´s packů nebo nejrůznějších promo akcí, vám byly navráceny a všichni zase začínáme pěkně od úplného začátku.
Někomu se to líbit nemusí, ale mějte na paměti, že je to stále beta a očista je důležitá právě v těchto fázích vývoje každé pořádné hry. Navíc sami vývojáři avizovali, že až dojde na to poslední mazání před ostrým startem hry, tak o tom dají hráčům vědět. Nic takového se ale nestalo, takže minimálně ještě jedno mazání můžeme v průběhu vývoje očekávat…

Takže stahujte, aktualizujte, hrajte! Sejdeme se na bojišti ;)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26444
  • Dnes : 136
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru