co-opVe hrách série OMD jsou hlavními hratelnými hrdiny charismatické postavy, které si ihned zamilujete nejen pro jejich odvahu a chrabrost, ale také pro jejich humor. Vtipné hlášky z našich hrdinů padají prakticky v jakékoli situaci.
Pojďme si představit hlavní hrdiny, se kterými budete ve hrách OMD a OMD2 trávit hodně času:

war mage omdVe hře Orc Must Die! bojujete proti přívalu orků jako bojovník War Mage.
War Mág je mocný válečník, který slouží Řádu a chrání magické trhliny, které jsou umístěny v zemi Orků a slouží jako jediné spojení mezi naším světem a světem Orků. Jeho jediným úkolem je zabránit vstupu orků do trhliny a nedovolit, aby se dostali do našeho světa.

Ve hře Orc Must Die!2 máte na výběr ze dvou herních charakterů:

War Mage známý z prvního dílu zůstává se všemi známými schopnostmi a zbraněmi + několik dalších. Svým zbraňovým arzenálem se hodí jak na boj z blízka, tak i na likvidaci orků z dálky. Postupem času, jak budete získávat skulls za odehrané mapy, si můžete zakoupit další oblečky a vylepšení vzhledu. Dohráním Story se mu odemyká dvojitý skok.

sorceress omd2Sorceress je křehká dívenka, která není stavěná na kontaktní boj s orky. Má sice menší základní úroveň zdraví, ale zase disponuje větší zásobou many a několika specifickými pastmi a zbraněmi. Její devizou je praktikování magie jako je např ovládnutí mysli její unikátní zbraní Sceptre of Domination, takže většinu špinavé práce za ní (ne)dobrovolně vykonají jedinci z řad orků. Taktéž je tu možnost si za získané skulls a postupem ve hře kupovat další kostýmky.
Dohráním Story se jí odemyká schopnost klouzání/létání vzduchem.

TIP: Všechny hrdiny z Orcs Must Die! Unchained najdete zde

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru