previewOkolo Orcs Must Die! Unchained se nyní dlouho nic neděje.
A ačkoli to možná na první pohled nevypadá, na našem webu pilně doplňujeme obsah a všechny důležité informace o naší-vaší oblíbené hře.

Nové informace

Připravujeme se na vydání otevřené bety, která se pomalu ale jistě blíží.
Proto tu naleznete velice hodnotné informace o tom, jak vybudovat nepřekonatelný killbox. Přidány byly další tipy a triky a aktualizovali jsme tabulku odměn za povýšení. Koho by zajímaly bojové elementy, tak si také přijde na své.

Je toho hodně a ještě hodně věcí přibude, protože v současné beta verzi hry je zatím pouze jen malá část toho, na co se můžeme těšit v plné verzi. Stále totiž lze čerpat z předchozích dílů série. Vzpomeňme například na Bone Amulet nebo Vampiric Gauntlets. To jsou zbraně, které jsou naprosto neoddiskutovatelným potenciálem pro nové hrdiny! Máme se na co těšit!

Stále ještě nemáte beta klíč?

loginJestli jste nestihli rozdávání přístupů do OMDU a toužíte si tuto vynikající hru vyzkoušet, tak na RobotEntertainmentFans.com rozdávají rovných 100 EU beta klíčů. Navštivte stránku http://www.robotentertainmentfans.com/2014/11/03/ref-almighty-100x-omdu-closed-beta-key-competition/ a sbírejte body za pravidelnou každodenní návštěvu, vazby na sociálních sítích a doporučení přátel. Za týden bude vyhodnocení a sto účastníků s nejvyšším počtem bodů, obdrží přístup do hry.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru