Tento a příští týden jsou ve znamení rozdávání prvních přístupů k uzavřené Alfa verzi hry Orcs Must Die! Unchained.
Týká se to hlavně těch, kteří podpořili vývojáře a zakoupili ve Founder’s Clubu prostřední balíček War Mage s přístupem do uzavřené Alfa verze hry. Hráči, kteří vlastní balíček The Master, mohou testovat již od prvního okamžiku.
Pokud máte zaplaceno a ještě jste neobdrželi e-mail s pozvánkou a aktivačním kódem do Alfa verze, nezoufejte. I vy brzy příjdete na řadu a budete si moci sami na vlastní kůži zkusit, jaké to je chytat se do pastí, které jste v předchozích dvou dílech sami líčili na nebohé orky.
OMDU-loading-help
Brzy sami na svých obrazovkách spatříte tuto nahrávací obrazovku a budete moci okusit hraní Orcs Must Die! Unchained.

Dobrou zprávu máme i pro vás, kdo máte zakoupen balíček Apprentice a čekáte na léto na přístup do uzavřené bety.
Dobrou zprávu máme i pro všechny, kteří nemají zakoupeno nic, zatím sledují pouze streamy z hraní a očekávají plnou hru koncem roku!
Pokud chcete jen vědět, jestli vám na vašem počítači s Windows vůbec půjde spustit, můžete si již nyní ze stránek gameforge.com stáhnout klienta (OMD_GameforgeLiveSetup.exe), který vám po opatchování a stažení všech potřebných balíčků umožní bezplatné testovací offline spuštění staršího, ale funkčního buildu hry!
Klient umí česky, ale ponechte si defaultní UK verzi, která má přístupnou hru OMD! Unchained. Můžete si tak bez spoluhráčů i bez protivníků vyzkoušet prozatím jedinou hratelnou mapu 2lanemountains a když narazíte na nějakou chybu (je jich tam zatím několik hlavně v sestavení mapy), tak jí přes developer konzoli odeslat vývojářům, kteří se jí pokusí v příštím buildu opravit.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru