sword150Tato bleskovka bude jistě dobrou zprávou pro všechny, kteří v betě Orcs Must Die! Unchained marně čekali v Matchmakingu na spojení s ostatními spoluhráči.
Gameforge o problému ví a než dojde k jeho úplnému opravení, udělali v rámci dnešní pravidelné údržby následující opatření:

Matchmaking bude automaticky každou hodinu restartován. Znamená to tedy, že pokud budete dlouho čekat na match a přitom dalších čekajících hráčů uvidíte dostatek, prostě zkuste restartovat (zavřít a znovu spustit) klienta.
Pokud zrovna budete ve hře a na serveru dojde k automatickému restartu, nebudete odpojeni, ale normálně dohrajete hru a pak zavřete a znovu otevřete klienta, přihlásíte se a můžete znovu vyhledávat spoluhráče.
Spojení s ostatními hráči by mělo být stejně tak rychlé, jako v prvních okamžicích, co byl vydán patch 1.5.

Další změna se týká Tutorialu. Ten již nebude povinný, ale volitelný, protože u některých hráčů dělal problémy, nemohli ho dokončit a tedy ani pak vstoupit do samotné hry.
Nových hráčů neustále přibývá třeba právě díky našemu rozdávání klíčů a u nich by tedy tato hra vinou tohoto bugu neudělala nejlepší první dojem…

Ne vždy se daří. Jde o první vážnější nepředpokládané bugy v celé historii OMDU. Všechna tato opatření jsou dočasná, očekávejme brzy další patch s dalšími posouvači dopředu :)
Máme se na co těšit ;)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru