warmageJak jsme slíbili, tak také činíme. Soutěž je tu.

V Gameforge byli hodně štědří a věnovali do naší soutěže 5 aktivačních kódů EU verze alfy Orcs Must Die! Unchained. Soutěž tedy bude převážně pro české a slovenské hráče, ale zapojit se může kdokoli z Evropy.

A jak bude soutěž probíhat? Aby to bylo spravedlivé a šanci vyhrát měli opravdu všichni, budou dva na sobě nezávislé úkoly.
soutez-text

 • Tři kódy rozdáme mezi tři nejlepší hráče, kteří ve hře Orcs Must Die!2 v singleplayeru aktuální Weekly Challenge nazvané The Gladiator nahrají nelepší skóre. Zahrajte si tuto Weekly Challenge, na konci udělejte screenshot vašich statistik a do komentářů pod tímto článkem napište vaše dosažené score s vaším Steam nickem a doplňte odkazem na váš screenshot (screenshot uploadujte na některé online úložiště s možností přímého prokliku, ideální je pro tyto potřeby např cloudové úložište Dropbox).
  Pokud zde nechcete zveřejňovat váš Steam nick, pošlete ho v soukromé zprávě v návaznosti na váš komentář zde, je to kvůli ověření.
  Samozřejmě hraje se bez modů, cheatů nebo jiných vylepšení! Ve Weekly Challenge máte všichni na jedné mapě stejnou postavu se stejným arzenálem. Všichni si jsou zde rovni a všichni mají stejné možnosti a podmínky. Jak si s nimi poradíte už je opravdu jen na vašich schopnostech. Vaše výsledky se budou sledovat a porovnávat v Leaderboards.
 • Vyjdeme vstříc i těm, kteří ještě nemají OMD2 a přesto chtějí o OMDU soutěžit. O zbylé dva kódy se bude losovat mezi těmi uživateli, kteří zalinkují, zalajkují, tweetnou, přidají na G+ (nebo na jakoukoli jinou sociální síť) odkaz na tuto soutěž. Tady stačí napsat do komentářů, kam a kdy jste přidali tuto soutěž. Na konci soutěže vylosujeme dva z vás, kteří obdrží aktivační kód.

Obě možnosti můžete zkombinovat a zdvojnásobit tak svoji šanci na výhru. Můžete tedy zkusit nahrát nejvyšší skóre i přidat odkaz na některou sociální síť. Pro snažší zalinkování slouží tlačítka v plovoucím boxu napravo a pro co nejlepší umístění v leaderboards připomínáme, že skóre vám navyšují hlavně komba

sorceressSoutěž probíhá od pátku 30.5.2014 16:00 do čtvrtka 5.6.2014 22:00, kdy se pod touto soutěží uzavřou komentáře, vyhodnotí se v leaderboards tři nejlepší hráči aktuální Weekly Challenge a budou vylosováni dva účastníci ze sociálních sítí.
Do soutěže postupují všichni, kteří splní alespoň jednu výše uvedenou podmínku a zanechají komentář se svojí platnou e-mailovou adresou (nezobrazuje se na webu), na kterou v případě výhry obdrží aktivační kód.
Neposílejte nám vaše screenshoty e-mailem! Akceptovány budou pouze ty, které přidáte zde do komentářů pod tímto článkem!

OMDU je po posledním updatu ještě lepší, hezčí a hratelnější! Máte se na co těšit!

Soutěž je ukončena, komentáře uzavřeny a výhry rozdány

22 komentářů v “Soutěž o 5 přístupů do alfy OMDU”

Získej OMD
 • OMD!U OMD!U
 • OMD!2 OMD!2
 • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
 • Od 24.5.2014 celkem : 26445
 • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru